Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

Koha e lire dhe shoqeria

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria


uh se mos e harrojme se ............

Moderatorėt: Administrators, Web Master
20530Poezi Dashurie <...
Sat Sep 28, 2013 3:35 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina /receta gatimi


Receta tė reja gatimi, tė shpikura dhe tė vjetra. Kujdes mos na helmoni!

Moderatorėt: Administrators, Web Master
338Receta guzhine?...
Thu Aug 14, 2008 1:18 pm
blero Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia


Kinema ,filma, personazhe dhe gjithcka nga bota e kinematografise 

Moderatorėt: Administrators, Web Master
212Cili eshte filmi...
Sun Jul 26, 2009 7:25 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete


nga me te larmishmet he

Moderatorėt: Administrators, Web Master
1768Nė Japoni gati 5...
Thu Sep 19, 2013 7:00 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Planeti im


Per te gjithe ata qe duan te jetojne aventura, zbulojne mistere, te shuajne kuriozitete e te mesojne me shume.

Moderatorėt: Administrators, Web Master
232Ku do tju pelqe...
Fri Jun 19, 2009 11:53 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Problemet shoqerore


per problemet e ndryshme shoqerore hyni ketu


Moderatorėt: Administrators, Web Master
14137Cfar Urreni Me T...
Tue Feb 02, 2010 4:47 pm
zemra Shiko mesazhin e fundit
  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur