Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement: [ Sondazh ]  

Cili Ekip Mendoni se do fitoje Kampionatin Italian?

   nga Network
0847prej Mon Sep 23, 2013 8:50 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Poezi Dashurie <3 ;)

   nga Wizard
16985prej Sat Sep 28, 2013 3:35 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

te dua sepse

 [ 1, 2 ] nga bimba
302197prej Thu Dec 31, 2009 1:07 pm nga zemra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

"Shpresa ..."

   nga olsaaa
4787prej Sun Nov 01, 2009 11:33 pm nga olsaaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

nese i dashuri/a do ju tradhetonte si do ragonit? Do ua falshit? Po? Jo?

   nga trandafilja_bardhe
8702prej Mon Oct 05, 2009 9:57 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Nje pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi :D

 [ 1, 2, 3, 4 ] nga Network
883069prej Fri Aug 07, 2009 8:19 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

nese dashuria jote do te ishte nje liber_____

 [ 1, 2, 3 ] nga bimba
603079prej Thu Aug 06, 2009 9:26 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

 [ 1, 2, 3 ] nga AbSSoLuT
613109prej Mon Jul 20, 2009 2:44 pm nga zemra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dashuria

 [ 1, 2 ] nga Network
251498prej Mon Jun 22, 2009 7:31 am nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Puthja e pare...

 [ 1, 2 ] nga KL@REN$
332356prej Mon Apr 13, 2009 2:17 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

A mendoni se vidhet dashuria me nje nje makiazh apo veshje..

   nga AbSSoLuT
171288prej Sun Apr 12, 2009 8:37 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Besoni ne dashurin virtuale (chat) ???

   nga Inn0ceNce
121239prej Thu Apr 09, 2009 9:51 pm nga bimba Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

dashuri e tepert dhe efundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?

   nga zemra
8823prej Thu Apr 09, 2009 9:48 pm nga bimba Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

C'thote dashuria,iper moshen,ngjyren e kombesine._?

   nga estilen
2826prej Thu Apr 09, 2009 9:43 pm nga bimba Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

ne keto momente......

   nga bimba
221223prej Thu Apr 09, 2009 9:30 pm nga bimba Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

a eshte e drjete vetvrasja per dashuri

   nga Akili
221682prej Fri Mar 27, 2009 11:18 am nga estilen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

besoni falje ne dashuri

 [ 1, 2 ] nga Akili
262379prej Wed Mar 25, 2009 10:21 pm nga estilen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Nje histori dashurie

   nga KL@REN$
135900prej Wed Mar 25, 2009 4:10 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

foto te bukura

 [ 1, 2 ] nga Blerta2010
4510008prej Mon Feb 23, 2009 12:05 am nga bimba Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ēmenduri ne dashuri

   nga Inn0ceNce
81260prej Wed May 28, 2008 7:30 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

photo fantazy

   nga Blerta2010
10767prej Thu Mar 20, 2008 3:20 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit

Temat [20]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Administrators, Web Master

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement