Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement: [ Sondazh ]  

Cili Ekip Mendoni se do fitoje Kampionatin Italian?

   nga Network
0868prej Mon Sep 23, 2013 8:50 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ardit Gjebrea -- per te gjith ata qe nuk e njohin :)

   nga Wizard
0520prej Tue Sep 17, 2013 2:11 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri!!   

unikkatil - Biografia

   nga Wizard
12070prej Mon Sep 16, 2013 6:16 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riok   

Duda - Biografia

   nga Wizard
1701prej Mon Sep 16, 2013 6:12 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri!!   

Noizy: Si e pėrdori “Miss Durrėsi” lidhjen dhe emrin tim pėr pėrfitime

   nga Wizard
0395prej Mon Sep 16, 2013 6:08 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riok   

Eminem Reperi me i mir ne Bote

   nga Wizard
2464prej Mon Sep 16, 2013 6:05 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dafina Zeqiri: Tuna ka ngrėnė m*t pėr mua

   nga Wizard
1404prej Mon Sep 16, 2013 5:49 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit

Temat [6]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement