Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement: [ Sondazh ]  

Cili Ekip Mendoni se do fitoje Kampionatin Italian?

   nga Network
0858prej Mon Sep 23, 2013 8:50 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Cfar Urreni Me Teper Ne Jete

 [ 1, 2 ] nga Kleaa
482883prej Tue Feb 02, 2010 4:47 pm nga zemra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

nes e do te kishit nje milon euro cfare do te benit

   nga Akili
241547prej Mon Apr 13, 2009 2:28 pm nga bimba Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ku e kaloni kohet tuaj me shum !

   nga solena
13766prej Sun Apr 05, 2009 10:17 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

LIGJI ANTI-DUHAN NE SHQIPERI

   nga Network
31367prej Wed Mar 18, 2009 11:01 am nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

perse e braktisi atedheun

   nga solena
8738prej Fri Oct 31, 2008 3:43 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

ITAKA

   nga shaban cakolli
1792prej Sat Jun 07, 2008 8:18 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Shoqeria

   nga Network
4845prej Fri Jun 06, 2008 8:11 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

CFARE KUPTONI ME FJALEN EMIGRIM

   nga Akili
51323prej Thu May 01, 2008 10:52 am nga Akili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Cilat jane te mirat dhe te keqijat qe i sjell mergimi rinise

   nga Network
1883prej Tue Jan 29, 2008 4:17 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Jeta ne kurbet

   nga Network
1775prej Tue Jan 29, 2008 4:14 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Cfar po ndodh me rinine shqiptare

   nga Network
1769prej Tue Jan 29, 2008 4:10 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

cfare kerkojen femrat nga cunat dhe cunat nga femrat

   nga Akili
61011prej Tue Jan 29, 2008 4:02 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme

   nga Akili
61057prej Tue Jan 29, 2008 3:56 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Droga dhe Shoqeria

   nga AbSSoLuT
21191prej Wed Aug 08, 2007 3:48 pm nga AbSSoLuT Shiko mesazhin e fundit

Temat [14]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Administrators, Web Master

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement