Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement: [ Sondazh ]  

Cili Ekip Mendoni se do fitoje Kampionatin Italian?

   nga Network
0846prej Mon Sep 23, 2013 8:50 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

HIP-HOP muSic :)

   nga Wizard
3486prej Fri Sep 20, 2013 1:42 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riok   

Music 4 all ;)

   nga Wizard
7445prej Fri Sep 20, 2013 1:37 pm nga Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

hard core music baby

   nga paul_elstak
3714prej Wed Sep 08, 2010 9:07 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

radio hard core 24 ore non stop

   nga paul_elstak
3744prej Mon Jun 14, 2010 8:46 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Cfar po degjoni ne keto momente

 [ 1, 2 ] nga Network
301819prej Mon Sep 14, 2009 12:14 pm nga Mila Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

GOJĖKĖQIJTĖ PĖRGOJOJNĖ PERLAT E KĖNGĖVE TONA POPULLORE

   nga shaban cakolli
0981prej Mon Dec 22, 2008 3:56 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

KĖNGĖ KRISMASH LIRIE

   nga shaban cakolli
9919prej Tue Dec 16, 2008 3:21 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

cfare loj muzike ju pelqen

   nga Akili
163263prej Thu Nov 06, 2008 7:34 pm nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

PARODI

   nga shaban cakolli
5898prej Thu Oct 02, 2008 12:25 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

DYZETVJETORI I KRIJIMTARISĖ MUZIKORE TĖ DEMIR KRASNIQIT

   nga shaban cakolli
1911prej Thu Sep 04, 2008 10:17 am nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

TEKST KĖNGE KUSHTUAR PAVARĖSISĖ SĖ KOSOVĖS

   nga shaban cakolli
0957prej Thu Jul 24, 2008 6:47 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

DY ALBUMEME KĖNGĖ NGA DEMIR KRASNIQI

   nga shaban cakolli
01421prej Thu Jul 24, 2008 6:37 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

PELEGRINĖT ME SY NGA VENDLINDJA

   nga shaban cakolli
0837prej Thu Jul 24, 2008 6:32 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Cili eshte kengetari dhe muzika juaj e preferuar?

   nga Network
61177prej Fri Jan 25, 2008 3:47 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

DEMIR KRASNIQI KĖNGĖTAR DHE KRIJUES

   nga shaban cakolli
0799prej Thu Aug 16, 2007 5:27 pm nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

TOP FEST 4

   nga Stine
1684prej Tue Jul 03, 2007 4:07 pm nga Stine Shiko mesazhin e fundit

Temat [16]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Administrators, Web Master

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement