Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » perse e braktisi atedheun

perse e braktisi atedheun

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 perse e braktisi atedheun prej Tue May 15, 2007 1:23 pm

solena

avatar
Admin
Admin
ok

2 Re: perse e braktisi atedheun prej Tue May 15, 2007 3:56 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
per gomarllek ndoshta ose me sakte nga qe nuk kemi dhe shume siguri nga shteti shqipetare per te drjetat e biznesit jane shume arsyet qe na detyrojne te largohemi nga vendi jone po une personalishte jame larguar nga budalleku

3 ???? prej Tue May 15, 2007 7:05 pm

solena

avatar
Admin
Admin
me vjen keq !!

4 Re: perse e braktisi atedheun prej Tue May 15, 2007 8:56 pm

dj_tironci


operator/e
operator/e
Po nga halli duhet then ne fillim pastaj
cdo njeri ka arsyern e vet...
Shpresoj qe te vij sa me shpejt dita
qe shqiptaret te kthehen dhe te kene
mundesi te bejn nje jete normale
ne vendin e tyre ne shpin e tyre.
ciao

5 . prej Tue May 15, 2007 9:01 pm

solena

avatar
Admin
Admin
po ti qenke per gazetar ose minister me mir rendeer

6 Re: perse e braktisi atedheun prej Tue May 15, 2007 9:17 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Vetmi!Nje fjale qe tingellon lehte,por shume zemra i dogji dhe i mylli per jete.Kjo vetmi me shtyn ti shkruaj dy fjale,trupi ecen si i marre,por shpirti s'eshte me gjalle.Nje klithme degjohet larg ne kurbet eshte zeriim qe atdheu theret,eshte zer i i zbehur ne rini.Eshte ze malli qe vuan per dashuri.Edasur nene ty larg te kam lene,do doja te isha prana teje.te me puthje ne balle,Kshu fati qenka shkruar ,larg eje me qendruar,Vertet kshu qenka shkruar fjalen *VETMI* me respektuar...Braktisa e atdheut ndodh sepse nuk kemi gjendje te mire ekonomike ne shqiperi ,prandaj largohemi sa me shume vendit tone.

7 Re: perse e braktisi atedheun prej Thu Oct 30, 2008 7:58 pm

Dano

avatar
Admin
Admin
solena shkruajti:ok
Po ti apo ske emigru asnjehere? Very Happy

8 Re: perse e braktisi atedheun prej Fri Oct 31, 2008 12:21 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Vallain na shtyn ekonomia dobet ne emigrim:P

9 Re: perse e braktisi atedheun prej Fri Oct 31, 2008 3:43 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
shumė faktorė ka qė na kanė nxitur nė kėtė rrugė gjarpėr,dhe vetėm menjanimi i tyre mbyllė kėtė rrugė kobi.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi