Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Kerkesa & Ankesa&Njoftime&Mendime » pergezim

pergezim

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 pergezim prej Sat Aug 11, 2007 11:19 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Mire seju gjeta te nderuar,
Bashkepunoj me shume forume,por me vjen mire qe u futa ne forumin tuaj.Forum ky me plot begati,ka te gjitha fushat,ku qdo forumist mund te gjeje veten.Me vjen keq qe jam shume i nxene me pune,e ne shume forume tjera,por sahere te gjeje kohe te lire,do te perpiqem edhe une te beje nje xixe ne kete forum.
Pergezime dhe gjitha te mirat.

2 Re: pergezim prej Tue Apr 01, 2008 5:46 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Te falenderojme per regjistrimin ne forumin tone

3 Re: pergezim prej Fri Apr 04, 2008 8:50 am

Blerta2010

avatar
STaff
prsh z.shaban ja kalosh sa me bukur ktu


_________________

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi