Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » LETERSIA E POEZIA » I PA EPUR

I PA EPUR

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 I PA EPUR prej Sun Aug 12, 2007 6:55 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Shaban Cakolli

I PAEPUR

Dyzet pranvera

ditelindja ime

jeta me vdekjen
ne dy luftime
dhe ne mos e befsha
nje dite me shume
qelbesires si them dot
Parfum.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi