Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Kuriozitete » ai me ka ndjekur mua

ai me ka ndjekur mua

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ai me ka ndjekur mua prej Sun Aug 12, 2007 7:13 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
doktor e kam thyar kemben ne gjueti.
-Sigurisht e keni ndjekur thiun e eger?
-Jo ai me ka ndjekur mua.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi