Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » Ku e kaloni kohet tuaj me shum !

Ku e kaloni kohet tuaj me shum !

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Tue May 15, 2007 8:36 pm

solena

avatar
Admin
Admin
.

2 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Wed May 16, 2007 11:45 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
e bukur kjo pyetje solena.une personalishte kame nje programe dhe mesa duket ne programin time koha me e madhe kalohet ne pune dhe pak ne internet

3 ok prej Wed May 16, 2007 1:37 pm

solena

avatar
Admin
Admin
bukur shum akili edhe une pjesen me te madhe te kohes e kaloj ne internet haha aq shum qe rri dhe me fillon dhimbja e kokes pastaj Sad

4 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Wed May 16, 2007 5:09 pm

Alba

avatar
kohen e kaloj ne shtepi, ne internet...

5 tung... prej Thu May 17, 2007 10:02 am

sirena

avatar
persh....
programi i kohes time eshte gati i njejte gjithmone..
ne shkolle,nje gjiro ne qytet ,ne net me pak dhe ne shtepi me shume me aktivitete te njejta do te thoja une.
ju pershendes sirena

6 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Fri May 18, 2007 12:33 pm

PaPi_x


kohen e lire e kaloj
internet ,kafe me shoqnin , dhe piktrojme nga pak

7 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Wed Jul 04, 2007 7:05 pm

blerta

avatar
ne internet


8 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Thu Jul 05, 2007 6:20 pm

tony

avatar
pune,me kafe me shoqerine dhe fundjaven duke udhetuar jashte londre, me pelqen shume vendet e qeta

9 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Thu Jul 05, 2007 7:11 pm

ALBMARI


ne per plazhe meqe eshte sezon plazhi,,,dhe po ben shume vape Smile

10 Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Fri Jul 06, 2007 9:00 am

Stine


Moderator
Moderator
une ne komjuter por edhe me shoket e shoqet

11 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Tue Jan 29, 2008 4:04 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
kam pak kohė tė lirė,ajo do tė mė duhej pėr pushim,quditėrisht pushoj vetėm pesė orė gjumė,kohen tjetėr tė lirė e kaloj nė pc,nėpėr forume!

12 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Thu Aug 14, 2008 1:08 pm

blero


pjesen me te madhe te kohes ekaloj ne pune punoj gati 12 ore dhe skam fare kohe te lire per tu marre me gjera te tjera normalisht duke qene se punoj ne nje zyre ne momente te caktuara te punes edhe shfletoj faqe ne internet lol!

13 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Sun Apr 05, 2009 2:49 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
E ku tjeter vetem ne pune,gjate dimrit 8-10 ore,e ne sezonin veror 12 -14 ore...
---ne kohe te lire shletoj internetin dhe forumin ku aderoj,sepse biznesi ta krijon te krijon te tille hapsire..Kam vite qe se njoh as te djelen me perjashtim te ndonje pushimi veror te sforcuar.Edhe tani shkruaj nga Pc e dyqanit,nje e vertete e hidhur por kerkesat ne rritje per zhvillim te detyrojne per sakrifica sublime.

14 Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! prej Sun Apr 05, 2009 10:17 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
ne pune


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi