Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Kuriozitete » petriti shtegtar

petriti shtegtar

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 petriti shtegtar prej Sat Aug 18, 2007 8:38 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
ZOGU me i madh petriti shtegtar,eshte i shkathet dhe veshtron per te kapur gjahun ne toke.Ai eshte vigjilentdhe ka nje shpejtesi 350km/h.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi