Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » une jam ne shtepine time

une jam ne shtepine time

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 une jam ne shtepine time prej Sat Aug 18, 2007 8:53 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Shkoi AVDIU TE FQIU PER NDEJE NE MENGJEZ dhe ndenji deri ne mesnate.Plot 16 ore i zoti i shtepise u perpoq te ibente ndere dhe rrespekt.I shtruan mengjez,dreke dhe darke e Avdiut asnuk po i vante mendja te shkoi,edhe pse shtepia e tij prej fqiut nuk ishteas nje kilometer larg.Nga mesnata Avdiun e rendoi gjumi e po i thote zotit te shtepise:A qohemi o Bislim?Bislimi iu pergjegj:Une jam ne shtepine time o Avdi,dhe nuk kam ku te shkoj pertej shtepie!E ti o Avdi ne daq shko,ne daq rri,se tani per mua eshte njesoj.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi