Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » AMANETI

AMANETI

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 AMANETI prej Tue Sep 04, 2007 4:16 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Dy pijanec,po pinin ne nje kafene,shtruar ne te njejten tavoline.
Njeri pijanec,po i thote tjetrit:
-Me premto qe kur te vdes,perqdo dite ma ujite varrin me raki?
-Po,po i thote pijaneci tjeter,por sa je gjalle,me premto qe njehere ta endi neper veshke,e pas te ta ujis varrin,iu drejtua pijaneci tjeter!!!

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi