Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » besoni falje ne dashuri

besoni falje ne dashuri

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 besoni falje ne dashuri prej Wed May 16, 2007 4:28 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
domethen nese te dashurin apo te dashuren e kap me nje tjeter ju mundeni ta falni ate persone

2 pershendetje prej Thu May 17, 2007 9:44 am

sirena

avatar
une personalisht besoj ne fjalen dashuri dhe mendoj se e kuptoj dhe domethenjen e madhe qe ajo mbart brenda vetes.
persa i perket asaje qe nese do te dashurin me nje tjeter nuk do te beja asgje thjeshte do te mbaronte gjithcka midis nesh por kjo do te ndodhte vetem nese do ta kapja mat.
ne raste te tjera eshte nje fjale qe une mendoj se eshte pak e drejte ajo thote " ajo qe nuk e di nuk te vret " dicka e tille dhe une mendoj se eshte pak e vertete uroj qe te jem pergjigjigjur sa me qarte dhe pa u larguar shume nga tema.
pershendetje sirena.

3 . prej Thu May 17, 2007 2:35 pm

solena

avatar
Admin
Admin
jam dakort me ty motra jemi te nje mendimin.por nese une do te kapja te dashurin duke luajtur me nje femer ne menyr romantike jo duke ber muhabet se kete e fal por duke luajtur top futbolli nuk ja fal kurr hehehehe jam e sigurt per kete!!!!!! ju pershendes te gjithve...

4 Re: besoni falje ne dashuri prej Thu May 17, 2007 3:20 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
nese do te kapja te dashuren time me nje cune nuk e di cfare do beja dhe do ta lija po dhe do te qendroja me te kjo varet sipase situates qe do te ishim ju pershendes ....akili

5 Re: besoni falje ne dashuri prej Sat May 26, 2007 9:44 pm

Klodi1986


Admin
Admin
kjo eshte nje nga situatat me pikante ne nje lidhje ku ka tradheti nuk ka me besim ,
e kur humb besimi nuk ka dashuri (perjashto rastet e vecanta)

6 besoni falje ne dashuri prej Wed Jul 04, 2007 8:38 am

Stine


Moderator
Moderator
lale ne qoftese do ta kapja te dashuren time me nje tjeter nuk e di cdo te beja.

7 Re: besoni falje ne dashuri prej Wed Aug 01, 2007 2:45 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
komplimente per temen nje here!Mjaft Interesante!Nqs do te kapja te dashuren me nje tjeter do ta "falja" per momentin dhe nqs do te mundja te vazhdonim lidhjen normalish do ta beja me gjith qejf!dhe me pas.... do ja ktheja me te njejten "monedhe" Smile

8 Re: besoni falje ne dashuri prej Wed Aug 01, 2007 5:00 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
menyra me me mend Abssolut

9 Re: besoni falje ne dashuri prej Thu Aug 02, 2007 9:26 am

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:komplimente per temen nje here!Mjaft Interesante!Nqs do te kapja te dashuren me nje tjeter do ta "falja" per momentin dhe nqs do te mundja te vazhdonim lidhjen normalish do ta beja me gjith qejf!dhe me pas.... do ja ktheja me te njejten "monedhe" Smile


UHHH aman sa i keqi qe qenke ....ca thu ti mo katil fare po ti perderisa do i besh ate qe the nuk e ke falur do te thote thjesht je tallur...

10 Re: besoni falje ne dashuri prej Thu Aug 02, 2007 9:29 am

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Une po te gjeja te dashurin tim me nje tjeter e zeme duke e u puthur hee e di vete ai ci beja une e para e punes e injoroja edhe ate tjetren e vrisja fare...me pas te dashurin ja haja shpirtin pak nga pak..e ti vinte me ne mendje te tradhetoje te tjerat se me mua nuk do kishte me pune,,,,edhe neqoftese do ta doja vertet...pse mo kujt i ben ato ai nese do te ndahet te thoje mo pse pistoleten ne koke i ve une o te rrije me mua o s'ka...

11 Re: besoni falje ne dashuri prej Thu Aug 02, 2007 3:43 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
shume e eger peace&love me bute se e trembe djalin
po sikur i dashuri jote te ket qen i dehur dhe ne pije e siper ka shkuar me nje goc cfare do te beje

12 Re: besoni falje ne dashuri prej Fri Aug 03, 2007 4:12 pm

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
nuk vrase njeri une per pune dashurie vetem nese i bie ne qaf po deshiren e saje dhe ateher do ta vertetoje pastaje te veproje

13 Re: besoni falje ne dashuri prej Fri Aug 03, 2007 4:17 pm

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Akili shkruajti:shume e eger peace&love me bute se e trembe djalin
po sikur i dashuri jote te ket qen i dehur dhe ne pije e siper ka shkuar me nje goc cfare do te beje

Mgjth nese do kishte shkr ne shtrat do i kish avene flaken shtepise ku e bene na falni per fjalorin por c'te bejme...e kollaj fare do i kisha vrare te dy...
Nese do e kishte puthur vetem nese une e dija qe me do atehere do e kuptoja paksa se gjynaf kishte pire(Twisted Evil ) do i kisha prere vetem krahet ...kaq. E te provonte me te pinte ai ose te puthte njonje tjeter

14 Re: besoni falje ne dashuri prej Fri Aug 03, 2007 5:57 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Akili shkruajti:shume e eger peace&love me bute se e trembe djalin
po sikur i dashuri jote te ket qen i dehur dhe ne pije e siper ka shkuar me nje goc cfare do te beje

Nuk eshte e eger ajo jo lal! aje eshte e embel i mer punet qet e qet!se e njof un ate Razz

15 Re: besoni falje ne dashuri prej Fri Aug 03, 2007 6:02 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
peace&love shkruajti:
Akili shkruajti:shume e eger peace&love me bute se e trembe djalin
po sikur i dashuri jote te ket qen i dehur dhe ne pije e siper ka shkuar me nje goc cfare do te beje

Mgjth nese do kishte shkr ne shtrat do i kish avene flaken shtepise ku e bene na falni per fjalorin por c'te bejme...e kollaj fare do i kisha vrare te dy...
Nese do e kishte puthur vetem nese une e dija qe me do atehere do e kuptoja paksa se gjynaf kishte pire(Twisted Evil ) do i kisha prere vetem krahet ...kaq. E te provonte me te pinte ai ose te puthte njonje tjeter


hahahha nuk e di sesi me erdhi por pata nje ndjesi te cuditshhme kis kur pash kete emer Peace&love!Zemra rrahu fort:lol: kis thash ishalla po e njoh edhe me e mor per shpi Very Happy .po ti qeke zot na ruj... Very Happy Mjer ai qe do ti zesh deren Smile Smile Smile looooool

16 Re: besoni falje ne dashuri prej Mon Aug 06, 2007 3:02 pm

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:
Akili shkruajti:shume e eger peace&love me bute se e trembe djalin
po sikur i dashuri jote te ket qen i dehur dhe ne pije e siper ka shkuar me nje goc cfare do te beje

Mgjth nese do kishte shkr ne shtrat do i kish avene flaken shtepise ku e bene na falni per fjalorin por c'te bejme...e kollaj fare do i kisha vrare te dy...
Nese do e kishte puthur vetem nese une e dija qe me do atehere do e kuptoja paksa se gjynaf kishte pire(Twisted Evil ) do i kisha prere vetem krahet ...kaq. E te provonte me te pinte ai ose te puthte njonje tjeterhahahha nuk e di sesi me erdhi por pata nje ndjesi te cuditshhme kis kur pash kete emer Peace&love!Zemra rrahu fort:lol: kis thash ishalla po e njoh edhe me e mor per shpi Very Happy .po ti qeke zot na ruj... Very Happy Mjer ai qe do ti zesh deren Smile Smile Smile loooooolJo mo lali ca thu ti a je mire mo?.......Mgjth Zot na ruj cdo te thote ne c'kuptim?
He lale eshte pak kjo qe ke njohur deri tani...

17 Re: besoni falje ne dashuri prej Wed Aug 08, 2007 3:47 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:
Akili shkruajti:shume e eger peace&love me bute se e trembe djalin
po sikur i dashuri jote te ket qen i dehur dhe ne pije e siper ka shkuar me nje goc cfare do te beje

Mgjth nese do kishte shkr ne shtrat do i kish avene flaken shtepise ku e bene na falni per fjalorin por c'te bejme...e kollaj fare do i kisha vrare te dy...
Nese do e kishte puthur vetem nese une e dija qe me do atehere do e kuptoja paksa se gjynaf kishte pire(Twisted Evil ) do i kisha prere vetem krahet ...kaq. E te provonte me te pinte ai ose te puthte njonje tjeterhahahha nuk e di sesi me erdhi por pata nje ndjesi te cuditshhme kis kur pash kete emer Peace&love!Zemra rrahu fort:lol: kis thash ishalla po e njoh edhe me e mor per shpi Very Happy .po ti qeke zot na ruj... Very Happy Mjer ai qe do ti zesh deren Smile Smile Smile loooooolJo mo lali ca thu ti a je mire mo?.......Mgjth Zot na ruj cdo te thote ne c'kuptim?
He lale eshte pak kjo qe ke njohur deri tani...LooooooooooooooooL

18 Re: besoni falje ne dashuri prej Thu Aug 09, 2007 9:50 am

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
o ABBsolut cdo te thote looooooooooool se nuk e di...???

19 Re: besoni falje ne dashuri prej Thu May 01, 2008 10:34 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
Titulli: Re: besoni falje ne dashuri Fri Aug 03, 2007 6:12 pm
Akili shkruajti:
shume e eger peace&love me bute se e trembe djalin
po sikur i dashuri jote te ket qen i dehur dhe ne pije e siper ka shkuar me nje goc cfare do te beje
E eger thua ti po me meshkujt e sotem duhet me shume...egersia eshte pak.
Mgjth po te kthej pergjigjen e pyetjes tende: ose ose nje min ka shkuar ne shtrat apo thjesht puthje...se harrova s eashtu do ishte puna ndryshe...?
vrasja eshte gjeja e fundit qe duhet menduar per mendimin time se cuna ka plot po liri nuk ke ku e gjen kjo vlen dhe per gocat

20 Re: besoni falje ne dashuri prej Thu May 01, 2008 10:35 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
Akili shkruajti:
Titulli: Re: besoni falje ne dashuri Fri Aug 03, 2007 6:12 pm

E eger thua ti po me meshkujt e sotem duhet me shume...egersia eshte pak.
Mgjth po te kthej pergjigjen e pyetjes tende: ose ose nje min ka shkuar ne shtrat apo thjesht puthje...se harrova s eashtu do ishte puna ndryshe...?
vrasja eshte gjeja e fundit qe duhet menduar per mendimin time se cuna ka plot po liri nuk ke ku e gjen kjo vlen dhe per gocat

21 Re: besoni falje ne dashuri prej Sun May 18, 2008 6:48 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
besoj nė fjalėn dashuri,pra njė dashuri tė mirėfilltė,pa i futur nė mendje anėt negative pėr tė cilat bėhet fjalė kėtu.

22 Re: besoni falje ne dashuri prej Wed Aug 13, 2008 3:49 pm

blero


sbesoj se do arrija ta falja perderisa ai te tradheton do te thote qe te ka mashtruar te ka genjyer nuk te ka respektuar nuk te do ehuuuuuuu gjithe anet me te keqia qe rrezojne nje lidhje

23 Re: besoni falje ne dashuri prej Fri Feb 20, 2009 2:05 am

bimba

avatar
STaff
une personalish nuk fal dot, jo se jam cinike , por thjesht e kam shume te veshtire te fal,perpiqem mos ti lendoj te tjeret, dhe duke qene keshtu, nuk lendoj(jo me dashje te pakten) keshtu qe kur shoh qe te tjeret me lendoje, e kam shume te veshtire te fal, per tradhetin nuk behet fjale, smendoj se mund te fal nje tradheti, eshte nje kafshat shume e hidhur per i mie gusti

24 Re: besoni falje ne dashuri prej Fri Feb 20, 2009 9:53 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une personalish nuk fal dot, jo se jam cinike , por thjesht e kam shume te veshtire te fal,perpiqem mos ti lendoj te tjeret, dhe duke qene keshtu, nuk lendoj(jo me dashje te pakten) keshtu qe kur shoh qe te tjeret me lendoje, e kam shume te veshtire te fal, per tradhetin nuk behet fjale, smendoj se mund te fal nje tradheti, eshte nje kafshat shume e hidhur per i mie gusti
_________________

Kjo me ka pelqy o perfekte edhe une kshu jom Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

25 Re: besoni falje ne dashuri prej Sat Feb 21, 2009 11:40 pm

bimba

avatar
STaff
mos me thuaj qe e kishe me pertes ta thoje vete, dhe prite sa e thashe une Smile aa ti ti, do te shtyp po ik auto Very Happy

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi