Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Shkenca » Jeta rreth nesh » njeriu

njeriu

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 njeriu prej Thu Sep 06, 2007 2:50 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Njeriu si qenja me e rendsishme e universit,sot duket se eshte ideshpruar?Asnjehere nuk ka pasur nje jete me te mundimshme se sot!Sot thuajse teme qenesore mes njerezish eshte bere ku te gjejme nje ndihme praktike ,qe do te na ndihmonte te perballojme problemet?Dikur shume njerez permbaheshin ne shkrimet e shejta Bibel dhe KURAN:Sot po jetojme ne nje kohe kur shume gjera kane ndryshuar.Si mendoni ju te nderuar forumist:Ajane shkrimet e shejta fjalae perendise,apo thjesht libra te shkruar nga njerez intelegjent,si autore te shume librave tjere.??
Besoj se shprehja e mendimit tuaj ketu eshte shume e rendesishme.
Mos ngurroni,jepni mendimet tuaja.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi