Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » EKS PIJANECI

EKS PIJANECI

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 EKS PIJANECI prej Thu Sep 06, 2007 2:58 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Nje pijanec shkoi te mjeku,per nje vizite mjekesore.
Sapo i beri nje kontrollim,mjeku e pyeti:
-Pini gjate,ju zoteri?
-Oho,ruana zot,une pi vetem eks,iu pergjegj pijaneci!!

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi