Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Urime dhe pershendetje » URIME MUAJIN E MADHĖRISHėM TĖ RAMAZANIT

URIME MUAJIN E MADHĖRISHėM TĖ RAMAZANIT

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 URIME MUAJIN E MADHĖRISHėM TĖ RAMAZANIT prej Thu Sep 13, 2007 12:50 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
kis kis kis
Besimtarė tė besimit islam,urime muaj i madhėrishėm i ramazanit.
I lehtė u qoftė agjėrimi dhe zoti u bekoftė me gjitha tė mirat.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi