Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Kultura Kombėtare & Boterore » LETERSIA E POEZIA » NĖ SHTUTGART

NĖ SHTUTGART

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 NĖ SHTUTGART prej Thu Sep 13, 2007 1:05 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
NĖ SHTUTGART
Sa herė shkoi nė Shtutgart
dėgjoi tinguj tė kitarės
mė ndjek melodia e njė kėnge
dhe zėri iJusuf Gėrvallės.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi