Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Humore dhe Barsaleta » ASNJĖ PIKĖ

ASNJĖ PIKĖ

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ASNJĖ PIKĖ prej Thu Sep 13, 2007 1:15 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
U takuan dy pijanec nė rrugė dhe po bisedonin:
A ke ngrėnė sot mėngjez?-epyeti njėri.
-uNė?Ruana zo,asnjė pikė-u pėrgjegj tjetri!!

2 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Tue Dec 11, 2007 3:08 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
SPINAQI KA HEKUR
Moter e vella,te ulur ne tryeze,po hanin nga nje pjate me spinaq.Vellau gjeti ne pjate nje gozhde dhe filloi te ankohej.Motra per te e shqetesuar,i tha:
-Mos u shqeteso...kemi mesuar se spinaqi ka hekur!!

3 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Fri Jan 18, 2008 10:41 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
unĖ jam e shurdhĖr

Njė djalė po pėrtypte ēamēakėz,kurse njė plakė aty pranė vetėm po e shiqonte.Pas pak plaka i tha:
-Kot mė flet biri im,unė nuk dėgjoj fare,sepse jam e shurdhėr!!

4 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Fri Feb 22, 2008 7:14 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
HARRIMI
Familja e tėrė po udhėtonin nė tren,kur papritmas gruaja klithi:
E gjora unė!Pasknaharruar ndezur furnelėn elektrike dhe tėrė shtėpia do tė kallet!
Mos u shqetėso i tha burri-shtepia nuk do tė kallet,pasi tani po mė bjen ndermend se e paskam harruar ēezmėn hapur!!!

5 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Mon Apr 14, 2008 6:50 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Libri
hyri njė poet nė librari dhe mori njė libėr.Para se tė paguante librin pyeti libraristin:
-A ėshtė interesant ky libėr?
-Nuk e di,nuk e kam lexuar iu pėrgjegj libraristi.
-Si ėshtė e mundur tė jeni librarist,dhe tė mos lexoni libra,pyeti poeti?!
-Thjeshtė,dhe mos u habit:Tė punoja te ilaqet do tė duhej ti provoja patjetėr,iu pėrgjegj libraristi!!

6 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Fri Apr 18, 2008 11:22 pm

artani

avatar
ne shqipetart kemi vuajtur shum nga regjimi enverist,
nje plakut i kishte hyr gomari ne grur, dhe i thone qe te ka hyr gomari ne toka te kooperatives , ai' vrap e vrap kur shkon e gjen gomarin ne grur dhe thot,eeee un kujtova se ka hyr ne kallamoq se kallamoqi eshte buka e jon ,se gruri eshte buka e qytetarve ,,,, e ska gja

7 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Mon Apr 28, 2008 6:48 am

Blerta2010

avatar
STaff
ishin nje familje dhe po hanin dreke dmth burri,gruaja dhe djali tyre,por ky djali si kto te rit e sodit nuk po hante shume,i thot i ati ktij ha more bir se te rritet rrushi ja pret gruja ha per vete more burr Very Happy


_________________

8 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sun May 18, 2008 6:18 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
FQINJĖT
Nė stacionin e policisė:
-Adresa juaj?-I PYETI POLICI HAJNAT!
-Nuk kam adresė fare,nuk banoj askund,u pėrgjegj hajni i parė“-Po ju?Ne jemi fqinjė,u pėrgjegj hajni tjetėr!

9 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sun May 18, 2008 6:21 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
SAKTĖSIA
-Sa kohė keni punuar nė ndėrmarrjen e mė parshme?-e pyeti padroni punėtorin e ri.
-Nuk di saktėsisht,pasi nuk e kam shiquar orėn.

10 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sun May 18, 2008 6:23 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
ROMAKĖT
-Alban,na thuaj diqka pėr romakėt e vjetėr,ēka di pėr ta?-pyeti mėsuesja:
-Kanė vdekur qė tė gjithė tė shkretit,u pėrgjegj Albani.

11 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sun May 18, 2008 6:26 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
DORĖZAT
Taulanti po shiqonte nė tv njė pacient qė po e operonte mjeku,dhe e pyeti babain:Pėrse mjekėt kur operojnė bartin dorėza?Pėr tė mos lėnė shenjat e gishtėrinjėve u pėrgjegj babai.

12 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sun May 18, 2008 6:29 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
TAKIMI
Znj;Hysnije dje e takova burrin tuaj nė treg,por ai nuk mė vėrejti fare!-Po e di,pėr kėtė mė tregoj im shoq mbrėmė,ia ktheu Hysnija bashkėbiseduesit!

13 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sun May 18, 2008 6:32 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
provimi
Zanfina u kthya nga provimi:-Kemi diē tė re iu drejtua e ėma,ia dole kėsaj radhe?
-Fatkeqėsisht asgjė tė re,e tėra i gjasonte heres sė mė parshme:e njejta sallė,i njejti profesor,tė njejtat pyetje!

14 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sun May 18, 2008 6:36 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Teatri
Ēifti i ri shkoj nė sportelin e teatrit:Mė jepni dy bileta ju lutem.
-pėR ROMEON E xHULIETėNß-PYETI BILETėDHėNėSI?
-Jo,jo mė keqkuptuat,vetėm pėr mua dhe gruan time!!

15 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sun May 18, 2008 6:38 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
HOROSKOPI
-A besoni nė avantura?
-jo fare nuk besoj nė gjepura tė tilla.
-Atėherė nuk beson as nė horoskop?
-Kurrė!Nė virgjėresha jam mjaft skeptik.

16 Re: ASNJĖ PIKĖ prej Sat Jun 07, 2008 8:25 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
GROSHA DHE QEPA
Nė kuzhinė,tej nė cep
grosha grindej me njė qepė
-qepė,qepė s“tė shoh dot
se mi mbushe sytė me lot
-Qepa tha-ashtu lum motra
une me lot ,e ti me bomba.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi