Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » besoni falje ne dashuri

besoni falje ne dashuri

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 2]

26 Re: besoni falje ne dashuri prej Sun Feb 22, 2009 9:55 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Me te then te drejten e prisja qe ta thonte dikush jo se une prita por thjesht doja qe dikush tjeter ta shkruante zemer


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

27 Re: besoni falje ne dashuri prej Wed Mar 25, 2009 10:21 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
jo mi lal,a jemi shqiptare apo u bem me gjak maceje,une per vete jo,te tjeret le te mendojne si te duan

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi