Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » cfare kerkojen femrat nga cunat dhe cunat nga femrat

cfare kerkojen femrat nga cunat dhe cunat nga femrat

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Akili

avatar
Moderator
Moderator
me pak llafe kerkojne dashurine e vertet apo inters per te qene me ate persone si pershembull interesi ekonomik

2 pytje pak e veshtir kjo! prej Wed May 16, 2007 7:00 pm

solena

avatar
Admin
Admin
une mendoj per dashuri pa per lek leku vjen dhe shkon......

3 persh.... prej Thu May 17, 2007 9:58 am

sirena

avatar
Surprised hej pershendetje une mendoj se femrat nga meshkujt kerkojne ate qe pak meshkuj kerkojne nga femrat.
ne pergjithesi femrat kerkojne DASHURI , NGROHTESI , RRESPEKT dhe shume PERKUJDESJE.

per meshkujt nga femrat mendoj se eshte shume me ndryshe, ata kerkojne RRESPEKT , qe mendoj se eshte shume normale dhe dashuri por nuk mendoj se e vleresojne sa duhet, dhe (SEX) gje qe e deshirojne gjithmone,por keto jane cfare deri me sot kam vene re ndofta gjithcka po ndryshon dhe po marrin rruge te tjera por mendimi im eshte se femra vete nga natyra qe e karakterizon do te jete gjithmone me e ndjeshme dhe nuk mund te ndryshoje shume .
me falni nese u largova shume nga tema
pershendetje nga sirena...

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une personalishte nga nje famer kerkoje te keme dashurine nga ajo femer dhe te mos me genjej te me doje ashtu si jame dhe te me respektoje per ate qe jame

Klodi1986


Admin
Admin
dashuri ,sinqeritet ,besnikeri ,respekt

Stine


Moderator
Moderator
mbeshtes mendimin tend gishtez

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Vetėm njė dashuri e sinqertė ka kuptim tė plotė,qdo gjė tjetėr tė shpie drejt avanturės!

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi