Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Besoni ne dashurin virtuale (chat) ???

Besoni ne dashurin virtuale (chat) ???

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Tue Oct 09, 2007 10:00 pm

Inn0ceNce

avatar
Besoni ne dashurin virtuale dhe sa afatgjat mund te jet ajo ???
Jepni mendimin tuaj ...

2 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Tue Oct 16, 2007 3:22 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une mendoj se nuk ka dashuri ne chat dhe po pati nje lidhje prej chatit do jet vetem kalim kohe jo dicka zerioze

3 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Wed May 28, 2008 7:31 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
une nuk besoj!

4 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Wed Aug 13, 2008 3:31 pm

blero


une besoj ne dashuri chati dhe kam arsye qe te besoj doni te dini disa nga arsyet e mia? ok po ju jap disa argumente :
1- chati mund te sherbeje si nej pike takimi ose nje elemet njohje midis 2 personave ashtu sic mund te njihesh me dike ne nje lokal ne nje disko ne rruge ne shkolle ne nje dyqan apo ku ta di une
2- ne chat vertet te gjithe shtiren dhe nuk thone asnejhere te vertetat dhe tiparet e tyre aman ne kete grup futesh dhe ti, dhe si pasoje dhe ti ben te njejtat gjera keshtu qe nuk ka ndonje arsye per paragjykim apo per mbivleresim e nenvleresim te tjetrit
3- gjate njohjes ne nje chat ( ndermjet 2 personave qe fillojne te flasin me shpesh) duke folur shpesh me dike fillon dhe nxjerr pak nga pak te gjitha anet e tua reale qofte tendet apo qofte dhe te personit kjo sigurisht do kohen e vete
4- keshtu pra duke u njohur ne kete menyre ashtu sic mund te njihesh kudo ne cdo vend dhe ne cdo kohe edhe chati eshte nje mundesi njohje pse jo dhe dashurie per nje fare kohe pastaj sa zjat dhe sa ecen kjo dashuri ka te tjera arsye dhe te tjera shkaqe varet nga perqendrimi dhe angazhimi i secilit pale

5 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Thu Oct 16, 2008 8:24 pm

stupendoo

avatar
po besoj shume

6 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Thu Oct 30, 2008 7:49 pm

Dano

avatar
Admin
Admin
Jo fare se osht kot fare Smile

7 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Fri Jan 23, 2009 5:29 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
nuk besoj

8 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Fri Feb 20, 2009 2:02 am

bimba

avatar
STaff
une ne fakt nuk e besoj dashurin fare, kjo sjell qe nuk e besoj as ate ne chat, por mund te them me siguri se ne nje njohje te gjate ne chat , njeri mund te njoh nga ana intelektuale je njeri tjeter, dhe kjo e bene me te lehte njohjen e karaktereve

9 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Fri Feb 20, 2009 9:59 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Bimba Kot ska dal emrin dashuri duhet me besu do sdo ti Smile Kiss


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

10 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Sat Feb 21, 2009 11:37 pm

bimba

avatar
STaff
albania e dhe ata dopo love thone qe nuk eshte shume e mire per tu besuar, me mire une qe nuk dua te besoj asnjeren de Very Happy

11 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Wed Mar 25, 2009 10:34 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Epo ketej nga anet tona perdoret nje shprehje..Kur ske pulen do hash sorren,dhe ai qe ska te dashur reale,pse te mos argetohet ne chat.Nje vajze vlonjate dashurohet me nje ne chat,dhe i vete ne shtepi mikut nga elbasani i cili ishte nje jevgjit i thekur.Perfundimi,zhgenjim total deri ne depresion akut,me tej perfundoi ne psikjatri.

12 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Thu Mar 26, 2009 12:01 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Eshte dicka Mbrenda Nje ekrani te vogel ku 30 % dalin ne perfudnim te lidhur ne nje fantazi virtuale gje qe i con ne depresion sic tha dhe estilen . Gjeni dike jasht ekrani per tu dashuruar mos kerkoni neper ekrane te vegjel qe nuk i shikoni, nuk i njihni dhe nuk e keni idene se cilet (cilat) Mund te jene Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

13 Re: Besoni ne dashurin virtuale (chat) ??? prej Thu Apr 09, 2009 9:51 pm

bimba

avatar
STaff
po prape mund te lind, po flasim per nje njohje virtuale dhe me pas nje njohje reale, dmth lind si dashuri, nuk eshte dicka del altro mondo. po eshte shume e rralle, me e rralle se nje dashuri reale ( se une se besoj sh dashurine si romeo e zhuljeta)

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi