Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Ēmenduri ne dashuri

Ēmenduri ne dashuri

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ēmenduri ne dashuri prej Tue Oct 09, 2007 10:03 pm

Inn0ceNce

avatar
Cila eshte cmenduria me e madhe qe keni ber ose do te benit per dashuri ???

2 Re: Ēmenduri ne dashuri prej Tue Oct 16, 2007 3:19 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une nuk kame gjetur akoma ate qe te me bej te bej cmendurira gjithcka do te beja pervec te vras veten

3 Re: Ēmenduri ne dashuri prej Sun Nov 25, 2007 10:24 am

Inn0ceNce

avatar
mos e bej ate se na duhesh Very Happy

4 Re: Ēmenduri ne dashuri prej Sat Jan 19, 2008 3:32 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Ēmenduria nė dashuri ėshtė marrėzi,unė po flaspėr gjininė e kundėrt,po tė vėrejti femra se je dashuruar fort tė bėnė vėrtetė tė qmendesh,edhe po qe shumė i dashuruar mos u jep,kujdesė!

5 Re: Ēmenduri ne dashuri prej Sat Mar 15, 2008 8:10 am

Dano

avatar
Admin
Admin
Mu per pak desh me ka lujt menc Very Happy po shyqyr thuj qe e kam mbledh veten Very Happy

6 Re: Ēmenduri ne dashuri prej Thu May 01, 2008 10:27 am

Akili

avatar
Moderator
Moderator
ne dashuri bej sa te jep as me shume as me pak se del i humur

7 Re: Ēmenduri ne dashuri prej Sun May 18, 2008 6:57 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
duaj aqsa tė duan,mos u ēmend pėr askend.

8 Re: Ēmenduri ne dashuri prej Thu May 22, 2008 12:43 am

artani

avatar
dashuria nuk do ēmenduri dashuria do rrespekt dhe sinqeritet

9 Re: Ēmenduri ne dashuri prej Wed May 28, 2008 7:30 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
po se u ēmendėm,ĒFARė NA DUHET DASHURIA?

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi