Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Urime dhe pershendetje » Urime Pavarėsia e Kosovės

Urime Pavarėsia e Kosovės

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Urime Pavarėsia e Kosovės prej Fri Feb 22, 2008 7:21 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
kis kisflag flag flag flag flag flag flag flag flag flag

Staf i nderuar i forumit,tė nderuar anėtarė tė forumit,motra dhe vėllėzer shqiptarė kudo qė jeni:URIME PAVARĖSIA E KOSOVĖS.
Me pavarėsinė e Kosovės shqiptarėt kudo qė ndodhen janė mė tė fortė,kurrė mė tė ndikuar ngapolitikat e huaja.

Gėzimi ėshtė i pa pėrshkrueshėm,Urime;) zemer zemer zemer zemer zemer zemer zemer

2 Re: Urime Pavarėsia e Kosovės prej Mon Feb 16, 2009 10:06 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
gezuar 1 vjetorin Kosova Jone


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi