Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Muzike&Radio » Muzika shqiptare » cfare loj muzike ju pelqen

cfare loj muzike ju pelqen

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 cfare loj muzike ju pelqen prej Thu May 17, 2007 3:30 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
mua personalishte me pelqen hip hop kenget shqipetare popullore dhe kenget italiane

2 pershendetje prej Thu May 17, 2007 3:37 pm

solena

avatar
Admin
Admin
mua me pelqen te gjitha llojet e muzikes !! populloret jo dhe aq shum..

3 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Fri May 18, 2007 7:37 am

Alba

avatar
r & b , popullore nese esht ndonje kenge qe me pelqen shum e ndegjoj pse jo
ndersa hip hop me pak ,n'varet se kush e knon

ndersa ndegjoj vetem muzik SHQIP !!

4 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Sat May 26, 2007 10:17 pm

Klodi1986


Admin
Admin
te gjitha llojet e muzikes vec opera te tepruar jo

5 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Thu May 31, 2007 1:25 pm

Besi


operator/e
operator/e
muzike shqiptare ne vend te pare se ketej ku jetojme ne per ate kemi nevoje po jane ca kengetare qe te hapin barkun prandaj degjojme dhe muzike te huaj pirat

6 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Thu Jun 07, 2007 8:50 pm

dj_tironci


operator/e
operator/e
E kam te veshtir te zgjell se cfar lloj muzike preferoj se jan shum por vetem dy lloje do vecoja dhe ato jan DANCE & HAUS pasi jan muzik me ritem dhe muzik qe kercehen ne disco.
POP
HIP-HOP
RAP
REAGGETON
M pelqej dhe kto...!!!Smile))

7 CFAR LLOJ MUZIKE JU PELQEN prej Tue Jul 03, 2007 4:03 pm

Stine


Moderator
Moderator
MUA ME PELQEN Rnb POR DHE HIP-HOPI ME PELQEN,Rnb NE VECANTI:de:

8 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Wed Jul 04, 2007 4:16 pm

blerta

avatar
per popollore vdes


9 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Thu Jul 05, 2007 6:03 pm

tony

avatar
me pelqejne te gjitha llojet, por me shume baladat.

10 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Thu Jul 05, 2007 7:11 pm

ALBMARI


hip_hop fiksim ?

11 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Sat Jun 07, 2008 8:28 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
me pelqejne gjitha llojet e muzikes se mirefillte shqipe,por jo shundet.

12 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Wed Nov 05, 2008 8:17 am

Network

avatar
Web Master
Web Master

13 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Wed Nov 05, 2008 8:18 am

Network

avatar
Web Master
Web Master

14 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Wed Nov 05, 2008 8:20 am

Network

avatar
Web Master
Web Master


Ju pershendes me ket muzik cdo mengjes Very Happy

15 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Wed Nov 05, 2008 8:24 am

Network

avatar
Web Master
Web Master

16 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Wed Nov 05, 2008 8:26 am

Network

avatar
Web Master
Web Master

17 Re: cfare loj muzike ju pelqen prej Thu Nov 06, 2008 7:34 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi