Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Nje pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi :D

Nje pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi :D

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ciao

Blerta2010

avatar
STaff
hello


_________________

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe mi blerta Very Happy

Blerta2010

avatar
STaff
mir set gjeta Albanian Very Happy


_________________

Network

avatar
Web Master
Web Master
Futu pak tek chati qe gjen tek home
ok

Network

avatar
Web Master
Web Master
po dal nje here une:D

Network

avatar
Web Master
Web Master
ciao te gjitheve Kur futeni lereni nje pershendetje ktu_?

Blerta2010

avatar
STaff
holaaaaaaa prsh helloooo ciaooooo tjeter sdi ca me than scratch


_________________

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
pwershendetje,erdha une

bimba

avatar
STaff
pershendetje prezent dhe une

Network

avatar
Web Master
Web Master
Presente Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Network

avatar
Web Master
Web Master
Noten all


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
presente prape Very Happy
naten per pastaj se mos harroj te them Very Happy

Network

avatar
Web Master
Web Master
Pershendetje te gjithve prap ktu une sot Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Network

avatar
Web Master
Web Master


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
erdha une Very Happy

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mirdita all piplla


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Network

avatar
Web Master
Web Master
O me si jeni all piplla


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh njerez

Network

avatar
Web Master
Web Master
hi all


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Network

avatar
Web Master
Web Master

Albanian


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
e bukur

blerta_uk

avatar

prsh

Network

avatar
Web Master
Web Master
hi


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi