Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Nje pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi :D

Nje pershendetje kur hyni dhe kur dilni nga forumi :D

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 4]

bimba

avatar
STaff
erdha une Very Happy

Network

avatar
Web Master
Web Master
hi


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
erdhe une po ketu shume qetesu

Network

avatar
Web Master
Web Master
hi piplla si ju kam


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
prezente une

Network

avatar
Web Master
Web Master
Hi all


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
.
.
.
.
.
. ALEQIM SELAM
.
.
. SELAM ALEQIM .....jo te pershtateshme per shqiptaret e sotem,por pershendetje 400 vjecare per te paret tane. He mo u nevrikoset ...hajt se bej shaka


........me pelqen kjo mikut tim lart M I R S E V I N I E M I R J U G J E T S H A

Network

avatar
Web Master
Web Master
ata i thuaj valeqim as aleqim se thujn Very Happy Hi Forumista


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh

zemra

avatar
Admin
Admin
ika hajd klm ciao

Network

avatar
Web Master
Web Master
hi


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
mirembrema , dhe naten se harroj pastaj une Very Happy

Network

avatar
Web Master
Web Master
Hi dhe naten all kiss gocat Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
naten e mire te gjitheve

Network

avatar
Web Master
Web Master
hi all


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
mireditaaaaaaaaaaa

Network

avatar
Web Master
Web Master
erdhi mi dreq se kishe hall se nuk me gjeje ne linje Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
erdha po rrija pas deres qe sa te vije te te kapja online Very Happy

Network

avatar
Web Master
Web Master
hahahaha kiss edhe une ate po beja por dola pastaj se ashtu ishte i muhabet Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
MROMA

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mroma juj


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh all

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh lagja


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
mroma juj

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mroma


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi