Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Sondazh » Cfar ndryshimi do ket pas fteses se nates per shqiperine ?

Cfar ndryshimi do ket pas fteses se nates per shqiperine ?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

avatar
Web Master
Web Master
SHQIPERIA NE NATO


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Te futet njehere,pastaj ndryshimet nuk vijne vetvetiu,por me perpjekje.

estilen

avatar
Vip
Vip
Do na shterngohet rripi nje vrime me shume,kjo dihet se nuk na fusin per piknik atje

Network

avatar
Web Master
Web Master
normal qe ket shtrengim rripi por do jet lirim rruge per disa Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Lirim rruge ne cilet aspekte dhe kush jane keta disa.Vetem kur shqiperia te jete antare e B.E.me me te drejta te plota,gje e cila ka mundesi te ndodhi mbas 2015,vetem atehere jane rruget e lira per ne te vuajturit per nje vize.AJO ESHTE DRITA JESHILE PER NE

Network

avatar
Web Master
Web Master
Liberalizim per studentet dhe figurat e larta e kisha fjalen Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Web Master,ne si shqiptare do ndjehemi europiane vetem,e vetem atehere kur europa te na hapi portat e saj,si qytetare te lir te kesaj bote,ku ajri e dielli eshte i lire per ta shijuar ne cdo cep te botes,ndryshe te gjitha jane dogma e perralla per femije.Me thuaj cte drejta ke ti ne Itali si qytetar europian.Asnje te vetme,vetem rropatesh e percmohesh se fatkeqesisht je shqiptar.Me qe je ne Itali,sipas deklarimit qe ke bere tek avatari tend,e ke pare cben media vendase,ne se nje akt negativ i pamotivuar behet nga nje shqiptar,dhe asgje nuk permend ne se po kete lloj akti behet nga nje Italian.PSE? Fatkeqesia se jemi qytetare te dores se peste.

bimba

avatar
STaff
Albanian shkruajti:Liberalizim per studentet dhe figurat e larta e kisha fjalen Very Happy
une s'hy as te studentet as ke figurat e larta, behet gje per ndonje perparesi per ne hallexhinjte? Very Happy Very Happy

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi