Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme

a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme prej Fri May 18, 2007 4:16 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une personalishte na provoja e jetes mendoje qe jane shume te ralla shoqeri pa intres ju pershendes akili

2 Re: a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme prej Fri May 18, 2007 4:35 pm

PaPi_x


jam shume dakort me akilin qe ne te rralle mund te kesh nje shoqeri pa interes. gjithkush sot niset te zere nje shoqeri ku mund te perfitoj dicka prej saj

3 pershendetje prej Sat May 19, 2007 2:14 pm

solena

avatar
Admin
Admin
he dhe ti papi qenke dakord me akilin ! une per mendimin tim them qe jan te rrall per interes me shum per shoqeri ----------------------------tung

4 Re: a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme prej Sun May 20, 2007 3:38 pm

polici


un them se ajo shoqerija pa interes ka humbur.ne diten e sitit po nuk te paten nje cik nineres te len ne mes te rruges shoqerija.preshendetje akili.

5 a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme prej Fri Jul 06, 2007 9:19 am

Stine


Moderator
Moderator
une mendoj se nuk ka te gjith kane interes.pershendes shokun tim,vllain tim albahit

6 Re: a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme prej Wed Aug 01, 2007 2:49 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
UN personalisht mendoj qe ka edhe shoqeri te paster!jo cdo person te mban per interes!

7 Re: a ka shoqeri pa intres ne ditet e sotme prej Tue Jan 29, 2008 3:56 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
ka,por nuk janė shumė tė tillė!!

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi