Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Sondazh » Si ju duket forumi?

Si ju duket forumi?

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Si ju duket forumi?

73% 73% [ 11 ]
20% 20% [ 3 ]
7% 7% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
Totali i votave : 15

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1 Si ju duket forumi? prej Fri May 18, 2007 6:49 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
heheheehe

2 Re: Si ju duket forumi? prej Tue May 29, 2007 11:58 am

solena

avatar
Admin
Admin
bukur shum urime

3 Re: Si ju duket forumi? prej Wed May 30, 2007 7:27 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
me bukur nuk ka ku te vete jemi njeshat per mua

4 Re: Si ju duket forumi? prej Wed May 30, 2007 7:28 pm

Klodi


Bukur fare ,bravo Admin

5 Re: Si ju duket forumi? prej Wed May 30, 2007 7:52 pm

ALBMARI


Jo keq

6 Re: Si ju duket forumi? prej Wed May 30, 2007 8:02 pm

Bob_sinclar


shume i mire bravo Admin

7 MEndimi juaj per pamjen e re te forumit prej Fri Jun 01, 2007 9:16 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
si ju duket

8 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Jun 06, 2007 1:31 pm

LUCIFER

avatar
shum mir

9 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Jun 06, 2007 5:18 pm

Klodi


great fare

10 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Jun 07, 2007 12:40 pm

Besi


operator/e
operator/e
jo keq por ka nevoje per me shume publicitet urime

11 MEndimi juaj per pamjen e re te forumit prej Tue Jul 03, 2007 5:07 pm

Stine


Moderator
Moderator
MUA FORUMI ME DUKET SUPER.JU UROJ ALBAHIT DHE SOLENA KENI BERE NJE PUNE SHUM SHUM SHUM TE MIR.

12 Si ju duket forumi? prej Tue Jul 03, 2007 5:09 pm

Stine


Moderator
Moderator
SUPER COOL FARE JENI NJISHA.ALLALL

13 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Jul 04, 2007 4:00 pm

blerta

avatar
nice14 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Jul 05, 2007 6:00 pm

tony

avatar
po per mendimin tim mire duket.

15 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Jul 05, 2007 7:07 pm

ALBMARI


great fare jeni njisha respekte Albanian?

16 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Jul 11, 2007 7:18 pm

shaban


operator/e
operator/e
super

17 Re: Si ju duket forumi? prej Fri Nov 23, 2007 7:47 pm

ENDRY

avatar
A Te Vdekte Vjerra ty mer ishallaha :LOOL

18 Re: Si ju duket forumi? prej Fri Jan 18, 2008 10:45 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Njė forum ku qdonjeri mund tė gjejė veten,ka shumė fusha,pėr krijues letrar,pėr shkencė7,kulturė ,art,kuriozitete,sport,humor,argėtim,tzeologji,dashuri...
Ju pėrgėzoi dhe shumė suksese pėr kėtė forum tė kompletuar.

19 Re: Si ju duket forumi? prej Sun May 18, 2008 7:03 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Po vėrtetė unė hy rrallė kėtu,jo qė nuk dua tė hy,jam i angazhuar me punė dhe edhe me disa forume tjera,po ky forum e vlenė ėshtė i mirė shumė,megjithatė nuk e paskam ditė qė edhe ky forum ėshtė nga Peqini!Jam nė njė tjetėr forum tė Peqinit po ashtu forum i mirė,ku kaloj shumė mirė,suksese Peqinas.

20 Re: Si ju duket forumi? prej Thu May 22, 2008 12:23 am

artani

avatar
mir se ju gjeta

21 Re: Si ju duket forumi? prej Wed May 28, 2008 7:52 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
forumi eshte i mire

22 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Oct 30, 2008 7:46 pm

Dano

avatar
Admin
Admin
Po tani??????????

23 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Nov 05, 2008 10:50 am

Naki

avatar
Forumi duhte te duket klasik dhe te kete ate qe duhet punen tende jo kopjime
Po sa merrni vesh ne kete gje po duket jepni butonave dhe dizajnit nje check ne proporities dhe do shifni nga kopjohen. Pastaj ne url do gjeni prejardhjen.
Puna e huaj ju le ne balte nje dite ta keni si keshille kete
Very Happy

24 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Nov 05, 2008 11:55 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
flm shaban cakolli

25 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Mar 19, 2009 5:29 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Eshte forum me vlera ndryshe sdo vazhdoja te te kontribuoja.Do sugjeroja qe te mos lejohet,ashtu si deri tani,zhargoni i fjalorit te ulet e ofendues per njeri tjetrin,sic po ndodh rendom ne disa forume te tjeraEdituar pėr herė tė fundit nga estilen nė Fri Mar 20, 2009 4:13 pm, edituar 1 herė gjithsej

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi