Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » dashuri e tepert dhe efundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?

dashuri e tepert dhe efundme apo dashuri e mjaftueshme dhe e perjetshme?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

zemra

avatar
Admin
Admin
them se e para pasi dhe vet jemi te fundem dmth jemi te vdekshem

Network

avatar
Web Master
Web Master
Per Mua do ishte e me e bukur kjo e dyta dashuri e mjftueshme dhe e perjetshme:P


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
e pafundme, te pakten e di qe jep per dicka qe nuk do te mbaronte kurre, por kjo eshte e pamundur Sad

Network

avatar
Web Master
Web Master
qashtu osht Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

blerta_uk

avatar
ajo e dyta mer s'diskutohet

Network

avatar
Web Master
Web Master
epo hec e mushi menjen ktyre pra blerta


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
mu s'me mbushet, e kam bosh fare Very Happy

estilen

avatar
Vip
Vip
Nuk arrij te kuptoj kete lloj ndarje te dashurise ne dy shkalle,e tepert dhe e mjaftushme.
Dashuria eshte dashuri per ate qe e perjeton ne te vertete,ndryshe quhet GILI-VILI.ose peralla per adoleshent

bimba

avatar
STaff
jo ka sh kualifikime te dashurise, por sonte jam shume e lodhur te te beje nje elenco, ndoshta ndonje dite tjeter.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi