Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Sondazh » Pas hyrjes ne nato te shqiperise do kemi ftese per ne europe?

Pas hyrjes ne nato te shqiperise do kemi ftese per ne europe?

Pas hyrjes ne nato te shqiperise do kemi ftese per ne europe?

50% 50% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
50% 50% [ 1 ]
Totali i votave : 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

avatar
Web Master
Web Master
Une Mendoj se do kemi por do jet pak si vone


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Ftesen nuk na i bejne te tjeret,por duhet te aplikojme ne per ne B.E.gje qe ska ndodhur nga qeveria jone,por qe pretendojne se do aplikojne per fushaten e zgjedhjeve per te mare vota. Mortja qe si ha keta lloj politikanesh.

Network

avatar
Web Master
Web Master
Sic kam degjuar sikur jan ne prag te fteses nga prilli,nuk e di ne eshte e vertete apo jo,,nuk eshte vetem shqiperia shtet qe korruptohet ,,por duket kur vjedhin Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Nje gabim ne interpretim ti miku im lart.Lexoj,shfletoj dhe ndigjoj.Ne se i pergjigjemi temes ne fjale ashtu sic kerkon po sqaroj.
Pas hyrjes ne nato te shqiperise do kemi ftese per ne europe?
Shqiperia futet ne Nato pas dy javesh dhe kjo eshte e vertete se eshte deklaruar nga te gjitha organizmat e saj.Por hyrja ne Nato nuk do te thote ftese automatikisht per ne Europe.Per te hyre ne B.E. aplikon shteti qe deshiron te integrohet,duke plotesuar disa detyra te rendesishme qe kjo familje e madhe ka vene per ne te klases parashkollore.Para pak ditesh kryesuasja e B.E Cekia deklaroi se Shqiperia nuk duhet te aplikoj tani para zgjedhjeve,se Europa eshte ne gjendje recensioni,por ne nje kohe tjeter te pershtateshme.Por qeveritaret shqiptare euforik si gjithmone ne kohe fushtash,deklaruan se do aplikojne para 28 qershorit.Atehere si duhet ta marrim kete deklarim,kuptohet vetem per vota.
Ne se aludoni per vjedhje materialesh,verifikoni pak materialet e postuara nga shume ketu,e mos dyshoni pa baza,se demtoni forumin tuaj.flm

Network

avatar
Web Master
Web Master
me duket se je keqkuptuar ,komentova thjesht ato cka kisha degjuar se sjom fort i politikes une Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Te kuptova.............mire...........

Network

avatar
Web Master
Web Master
Flm


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
FALEMINDERIT organizmave nderkombetare qe po na pranojne ne gjirin e tyre,pamvarsisht se breket e ushtrise ne i kemi varur ne dege te rrapit.

bimba

avatar
STaff
punet e mira behen me ngadal, take it easy Very Happy Very Happy

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi