Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Chat » Une te jap ty -ti cfar me jep mu ?

Une te jap ty -ti cfar me jep mu ?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 11]

101 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Jun 24, 2009 7:35 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
un te jap cte duash por ka kushte ahahahahhahaha

102 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Jun 24, 2009 8:07 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une te jap zemren po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

103 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Fri Jun 26, 2009 1:28 pm

kinge-vogel


un i jap ksaj zemres i kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss tmadhe fare se e du dreqin Smile zemer

104 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Fri Jun 26, 2009 2:08 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
ue ue ue kingia kisssssssssssssssssssssssssssssssssssss te jap dhe un ty mi druq te kam shum xhan.... edhe ket ALBANIAN E KAM XHAN IHIHIHIHIHIH puc

105 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Jun 27, 2009 5:22 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une te jap shume gjera po ti?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

106 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Jun 27, 2009 5:39 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
ahahahah un te jap nje suko Razz:P:P

107 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Jun 27, 2009 5:41 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
nje kiss po ti


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

108 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Jun 27, 2009 5:53 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
ene un puc mqs se je vrare

109 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Jun 29, 2009 2:34 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une te jap nje kiss po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

110 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Jun 29, 2009 7:05 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
dhe un kiss

111 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Jun 29, 2009 9:46 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une te jap 2 kiss po ti?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

112 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Tue Jun 30, 2009 7:07 am

zemra

avatar
Admin
Admin
ahhhahahah 3 dhe mos vazhdo me se nr ska fund apo se di ti Razz:P:P:P:P:P:P:P [mqs se ra llafi prite dmth:P deri sa din me numeru ti eee Very Happy:D:D:D:D:D]

113 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Tue Jun 30, 2009 11:20 am

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
une te jap edhe rrespekt ehe kissaaa shume
ti?

114 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Jul 02, 2009 3:19 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une ju jap kaj kafe te gjithve po ti?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

115 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Jul 02, 2009 4:38 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
asgje sme bi ne menje me ju dhon kur te menohem ma mir :p

116 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Jul 04, 2009 10:26 am

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
une te japi nje akullore,qe te freskohesh dhe te mendosh
ju i radhes?

117 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Jul 04, 2009 10:49 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
une nje gote vere po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

118 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Jul 04, 2009 4:37 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
raki te bohesh tap Razz:P:P:P:P:P:P:P:P

119 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sun Jul 05, 2009 6:03 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
nje akullore po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

120 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sun Jul 05, 2009 8:03 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
asigjo

121 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Jul 06, 2009 7:19 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une te jap nje kg uje po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

122 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Jul 06, 2009 8:22 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
une te jap dy kg uje po ti ? Razz

123 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Jul 08, 2009 9:20 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une te jap nje kiss
Po ti?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

124 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Jul 09, 2009 10:13 am

zemra

avatar
Admin
Admin
dy kiss vetem per ty Razz:P:P

125 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Jul 09, 2009 8:13 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
UNE TE JAP SHUME GJERA
PO TI?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 11]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi