Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Chat » Une te jap ty -ti cfar me jep mu ?

Une te jap ty -ti cfar me jep mu ?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 11]

26 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Mar 19, 2009 4:00 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Une ju jap kaj kaffe te gjithve po ju ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

27 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Fri Mar 20, 2009 12:01 am

bimba

avatar
STaff
nje pershendetje me kengen time te preferuar
ti?

28 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Fri Mar 20, 2009 9:31 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Nje puthje te zjarrte rrenqethese e dritheruese . Po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

29 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Mar 23, 2009 5:53 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
nje pucccc te mave fare

30 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Mar 23, 2009 6:55 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ta Jap Une Nje Puthje Mi Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

31 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Tue Mar 31, 2009 10:21 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Nje shpulle ftyres Very Happy Po Ju?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

32 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Tue Mar 31, 2009 11:36 am

RoMaNiSTI


Un po te jap ty poc 3 kokrra vez ene 1 cop djath Very Happy

33 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Tue Mar 31, 2009 1:51 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
nje grusht si perkedheli po ju_? cat

34 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Tue Mar 31, 2009 3:08 pm

RoMaNiSTI


mir pra un per shoqni po te fus ca shkelma :p ti ?

35 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 01, 2009 8:52 am

blerta_uk

avatar
nje cimcakez :Very Happy


po ti?

36 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 01, 2009 8:56 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Nje Kamion Me Buzekuq Very Happy Po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

37 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 01, 2009 8:58 am

blerta_uk

avatar
yyyyyyyyyyyy sa mire


nje pucje qe kam ly dhe buzet e ti bej faqet kuq Very Happy

po ti???

38 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 01, 2009 9:24 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
une Llapen deri ne fyt se me eksitove Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

39 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 01, 2009 10:34 am

RoMaNiSTI


Un te jap 1 kile ashash te bohesh spat 1 vit rresht :p ti ?

40 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 01, 2009 2:03 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ti na vune ne gjume ne mer uen te jap i Tull pas kokes Po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

41 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 01, 2009 3:17 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
....Shume agresive mjeshter e kemi pa tulla lal,....vetem buzqeshje te jap une Po Ti?

42 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 01, 2009 5:34 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Vallain Birr Ju Jap sa doni
Hapni gojen sa doni


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

43 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Apr 09, 2009 10:01 pm

bimba

avatar
STaff
nje lule si dhurat mireseardhje
ti?

44 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Apr 09, 2009 10:54 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
nje kiss po ti bimba


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

45 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Fri Apr 10, 2009 6:30 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
nje urim per pashket qe po afrojne ,....
po ti

46 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Apr 11, 2009 2:12 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Kiss


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

47 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Apr 11, 2009 2:13 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
shpull ftyres po ju?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

48 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Apr 11, 2009 6:36 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
shpull...? jo... vetem buzqeshje dhe ndihme kur kerkohet..
po ti mor njeri.._?

49 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Apr 11, 2009 10:17 pm

bimba

avatar
STaff
nje lule
ti?

50 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sun Apr 12, 2009 2:46 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
nje puthje...dhe nje buqet me lule te bardha..
.......po ti .._?

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 11]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi