Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Chat » Une te jap ty -ti cfar me jep mu ?

Une te jap ty -ti cfar me jep mu ?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 11]

51 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sun Apr 12, 2009 8:54 pm

bimba

avatar
STaff
nje cokollat se je sh sweet.
po ti?

52 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Apr 13, 2009 1:53 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Nje Bombone Very Happy Po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

53 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Apr 13, 2009 2:43 pm

bimba

avatar
STaff
nje ban Very Happy ti?

54 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Apr 13, 2009 4:39 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
.
asgje

55 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon Apr 13, 2009 7:03 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Me vjen keq qe ti e merr shakan per dicka serioze
gjithsesi ky forum nuk mbyllet je i mirkpritur kurdoher
thjesht nja shaka bera


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

56 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed Apr 15, 2009 7:26 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Albanian shkruajti:Me vjen keq qe ti e merr shakan per dicka serioze
gjithsesi ky forum nuk mbyllet je i mirkpritur kurdoher
thjesht nja shaka bera
.
.Se pari e ke gabim lal te kam respektu sic ke merituar per aq kohe sa mbaje ekuiliber.Tmerrohem nga fjalet banale e pa kripe ne nje forum te tille.Shakan e kuptoj dhe i di ta rikthej me humor,por preshin e luzit mund tja kishe adresuar dikujt tjeter jashte forumit.Se dyti ke bere gabim qe ke fshire postimin tim ku te pergjigjesha ty.Se treti mos censuro me asnje presje nga keto qe shkruaj une,e ne se ste pelqejne keto qe po citoj ateher mund te fshish te gjitha c'kam postuar ne kete forum kjo do ishte me e ndershmja per ty.

57 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Fri Apr 17, 2009 7:37 pm

bimba

avatar
STaff
une ju jP NGA NJE SHPULL TE DYVE , SE NUK E MORA VESH FARE Very Happy
PO TI?

58 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Apr 23, 2009 8:53 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
estelien kur ndertohet nje forum fjalet banale i kam blloku nuk eshte se shkrove ti e i fshiva ose sic mendon qe preshi andej ktej sikur e thash per ty ,gjithsesi prisja nje reagim tjeter nga ty dhe fjalet banale nuk jan presh e pras apo rrot,Kto quhen ofendime dhe jo fjale te censuro.


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

59 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu Apr 23, 2009 8:55 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Nje kthim te mbare ju jap te gjithve


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

60 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sat Apr 25, 2009 8:19 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Beme pushimin e javes,tashti le te filloj 'gara'..... auto auto auto auto auto

61 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sun Apr 26, 2009 5:17 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
nje wiskey per te gjithe


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

62 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Tue May 12, 2009 9:17 am

zemra

avatar
Admin
Admin
them sot te jap nje kisss ihih

63 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed May 13, 2009 6:38 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
edhe une Po ti ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

64 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu May 14, 2009 8:33 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
te jap nje cokollat se vet vdes per coko ihihiih

65 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Sun May 17, 2009 3:21 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une te jep i akullore po ti Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

66 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon May 18, 2009 1:16 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Albanian ke ndryshuar mendje,vazhdon te me dhurosh ende cetriolo Luzi?.
.
.
.hahahahaha.
Smile Smile

67 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon May 18, 2009 1:18 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
zemra shkruajti:te jap nje cokollat se vet vdes per coko ihihiih
Patriote nuk me del nje cokollate,a me dhuron dicka me shume...?

68 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon May 18, 2009 7:37 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Une ju jap ndonje birre Po Ju ?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

69 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon May 18, 2009 8:30 pm

bimba

avatar
STaff
une nje dru te mire qe te dyve ju siper Very Happy

70 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon May 18, 2009 8:34 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
uen te jap i puthje po ti Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

71 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Mon May 18, 2009 8:48 pm

bimba

avatar
STaff
une nje perqafim, po ti?

72 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Tue May 19, 2009 9:04 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une nje buqete me lule Smile Po Ti?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

73 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Wed May 20, 2009 8:42 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
sot asgje ehehehehehe paskam ''vip'' pariot un njs

74 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Thu May 21, 2009 9:47 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une nje molle Smile Po Ti?


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

75 Re: Une te jap ty -ti cfar me jep mu ? prej Fri May 22, 2009 5:42 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
eheheehehhe un hmmmmmm te mendohem

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 11]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi