Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Sondazh » Si ju duket forumi?

Si ju duket forumi?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Si ju duket forumi?

73% 73% [ 11 ]
20% 20% [ 3 ]
7% 7% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
Totali i votave : 15

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

26 Re: Si ju duket forumi? prej Fri Mar 20, 2009 9:25 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Jemi Munduar te jemi sa me serioz me ket forum qe se shpejti do te kete ndryshime,shpresoj tia kalojm sebashku mire dhe te jemi sa me shume aktive ne forumin tone


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

27 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Apr 01, 2009 5:04 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Plot larmi,plot tema,plot pasuri shkencore,plot dashuri te mirefillte njerzore, Bravo,Bravo perseri Bravo.
Te terheqim sa me shume antare per ta pasuruar forumin me elemente dhe mendesi bashkohore,kjo do e bente forumin konkurues,me alternativa dhe me ide te reja. E pse jo dhe me te kendshmin e gjith forumeve.

28 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Apr 01, 2009 5:24 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Falenderimet e mia me te sinqerta Lal Uroj qe te jemi gjithmone kshu. Do me pelqente qe te hapen shume tema. Mundohuni me hap tema interesante sepse do ket gjalleri ne cdo teme :


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

29 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Apr 09, 2009 8:31 pm

bimba

avatar
STaff
me i bukur se kaq ska qene as dje Very Happy rrofte forumi

30 Re: Si ju duket forumi? prej Mon Jul 27, 2009 9:21 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
e mi e ashtu o ke te drejte


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

31 Re: Si ju duket forumi? prej Tue Jul 28, 2009 2:11 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
top fare shum mir eshte normale me njerez te mire

32 Re: Si ju duket forumi? prej Tue Jul 28, 2009 8:32 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
PO po ku ka njerez te mire ecen mire puna


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

33 Re: Si ju duket forumi? prej Tue Jul 28, 2009 8:43 pm

kinge-vogel


shum nice shum i mir fare zemer

34 Re: Si ju duket forumi? prej Tue Jul 28, 2009 9:02 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
ehe ashtu duket Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

35 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Jul 29, 2009 1:48 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
1 fare

36 Re: Si ju duket forumi? prej Wed Jul 29, 2009 9:10 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
great Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

37 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Jul 30, 2009 10:33 am

Mila

avatar
Special User
Special User
ylll fare

38 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Jul 30, 2009 5:40 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
cool

39 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Jul 30, 2009 6:43 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
ou yes

40 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Jul 30, 2009 8:49 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
tani ju e shihni une smund te them qe o i mire khsu si o me thoni per ndryshime


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

41 Re: Si ju duket forumi? prej Fri Jul 31, 2009 7:33 am

zemra

avatar
Admin
Admin
kshu si eshte eshte sh i bukur vetem duhet shtuar popullsia them un per me shum larmitet temash debatesh a ku di un

42 Re: Si ju duket forumi? prej Fri Jul 31, 2009 8:03 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Zemra Mjafton te futesh tek forum dhe shikon indexin gjej kategorin e duhur dhe hap temen qe deshiron Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

43 Re: Si ju duket forumi? prej Sat Aug 01, 2009 8:32 am

zemra

avatar
Admin
Admin
flm per shpjegimin :p

44 Re: Si ju duket forumi? prej Sat Aug 01, 2009 11:08 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
asgje yllo forumi do kete akoma ndrsyhime besoj se do ju pelqeje
Beni dhe ju sygjerimet tuaja


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

45 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Aug 06, 2009 9:26 pm

kinge-vogel


shum i bukur Smile

46 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Aug 06, 2009 9:27 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
jo keq Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

47 Re: Si ju duket forumi? prej Thu Jan 31, 2013 10:45 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Jo keq e Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

48 Re: Si ju duket forumi? prej Mon Mar 25, 2013 6:57 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Shume i bukur,por duhen aktivizuar antaret me tema te reja.Network eja tja fillojme se bashku nje here me temat,pastaj le te vijne edhe te tjeret...


_________________
49 Re: Si ju duket forumi? prej Tue Mar 26, 2013 10:11 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Pse jo Mundesite Jan por duhet me shume aktivizim edhe bashkpunim me te gjithe anetaret


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

50 Re: Si ju duket forumi? prej Mon Jun 10, 2013 10:16 am

Erisa


Me duket se kam qen ne kete forum me pare po spo di, ska njerez aktiv fare.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi