Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Planeti im » Ku do tju pelqente ti kalonit pushimet verore ne shqiperi ?

Ku do tju pelqente ti kalonit pushimet verore ne shqiperi ?

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 2]

ori

avatar
I bukur eshte bregdeti i shqiperise por dhe malet e shqiperise.mua personalisht do te me pelqente ti kaloja pushimet te ndara dhe ne bregdet por pse jo dhe ne ndonje mal te bukur te shqiperise po ju si mendoni ?

Network

avatar
Web Master
Web Master
Me te vertete eshte bukur ti kalosh pushimet e veres ne shqiperi,por ka edhe te tjere qe dua ti kalojne pushimet jasht vendit te tyre,une personalishte kam shume deshire ti kaloj gjitmone pushimet ne shqiperi sepse eshte vendi ku une dhe te gjithe shqiptaret kan lindur,dhe jam krenar per kete..Por problemi im eshte qe letrat i kam ne kuesture dhe nuk me dalin tani,per fat te keq,, paleEdituar pėr herė tė fundit nga Albanian nė Fri Dec 05, 2008 12:48 pm, edituar 1 herė gjithsej

Alba

avatar
per ne shqipri nuk kam qene ndonje here andaj nuk e di se cilat vende jan me te bukura..


personalisht do shkoja ne ULQIN dhe ne KOSOVE !!


x-RespeCt-x

* AlBa *

Akili

avatar
Moderator
Moderator
per mua do te ishte me e bukru ti kaloja pushimet ne male ka qetesin dhe ajrine e paster, ju pershendes akili

5 pushimet verore prej Tue Jul 03, 2007 3:50 pm

Stine


Moderator
Moderator
lale une do te doja ti kaloja pushimet ne mal.Eshte shum qete cool fare.Te thithesh ajrin e paster.Pra me pak fjale mua do me pelqente ti kaloja ne mal

Sherxhij@

avatar
flag do me pelqente te jem ne pushime me te dashurin nmnmnmEdituar pėr herė tė fundit nga Sherxhij@ nė Mon Feb 09, 2009 10:09 pm, edituar 2 herė gjithsej

Dano

avatar
Admin
Admin
auto

Network

avatar
Web Master
Web Master
u n e
k a m
b o
m e n
m e
i
k a l u
n e
H e n e
Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
haha,nė hėnė,mos ėshtė ftohėt
do tė doja tė i kaloj nė Kosovė

SEGENITO


ne sarand ne det se mu ka fok pishina

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
ne bregdetin shqiptar me pelqen

Network

avatar
Web Master
Web Master
Kete Vit Kam Bo Men Me I Kalu Ne Himare Pushimet E Veres Po Ju Te Tjeret Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Nga pak por ne vendet me te bukura,si ne llogara e uji Ftohte,Durres,Dhermi,kam nder mend te shkoji dhe ne voskoje per nje 24 oresh.Te shohim sa do realizohet

Network

avatar
Web Master
Web Master
Vallain si njoh shume mire vendet por do me pelqente qe te me tregonit ndonje vend ku te jet bukur :


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Edhe ne liqenet e Lures eshte bukur, por jo me shume se se 5 dite.

Network

avatar
Web Master
Web Master
me shume se 5 dite sbesoj se do rri Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

blerta_uk

avatar
un do rri nje muajjjjjjjjjjj urraaaaaaaaaaa

Network

avatar
Web Master
Web Master
ti do boka qejf hallall


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

blerta_uk

avatar
po njeher ne vit iki dhe e meritoj

Network

avatar
Web Master
Web Master
jo vetem ti iken nje here ne vit te gjithe kshu jemi yllo


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
Ne Las Vegas...por na ka dal xhepi nga jashte.

Network

avatar
Web Master
Web Master
ne katun te gjyshja Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
....dhe une qe jam ne katun dua te vete ne qytet se kom shume qejf,por me jane grisur xhepat dhe me gomar kom turp te vehte se me qeshin shoqnija...c'ti besh fukarallekut...

Network

avatar
Web Master
Web Master
ne shengjin do ishte vendi ideal per poshimet e veres


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

kinge-vogel


lal ca jan poshimet???? Very Happy:D:P:P

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi