Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » nese dashuria jote do te ishte nje liber_____

nese dashuria jote do te ishte nje liber_____

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1 nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Tue Mar 17, 2009 2:35 am

bimba

avatar
STaff
nese dashuria juaj do te ishte nje liber si do ta titullonit?


lufta dhe paqja

Network

avatar
Web Master
Web Master
Gjarpri i dashurise


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

3 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Mar 27, 2009 11:11 am

estilen

avatar
Vip
Vip
'Helm' i domosdoshem per zemren...... kis kis

Ajlina

avatar
fletet e tij nuk do te mbaronin pasi do te kishte aq shume per te shkruar dhe vazhdimisht sa lexuesit e tij mezi do te prisnin botimet me te reja te nje historie te tille si ajo qe ne kemi Smile

estilen

avatar
Vip
Vip
vazhdim i pjeses nga Ajlina......

..po veshtirsia e te qenit femije ne kete qytet, qendronte dhe tek njerzit me vetulla te ngrysyra e te ftohte ne shpirt,qe s'te ngjallnin shpresen se ardhmja e tij do te ishte si te gjithe femijet ne mbare boten..
---Ky qytet te krijonte pershtypjen se aty nuk jetonin njerez,por perbindesha e fantazma qe vinin nga thellesia e shekujve,per te rikthyer ne kujtesen tone,se jeta nuk eshte kaq lehte dhe e bukur....
.
.le ta vazhdoi postuesi tjeter kete novele......

bimba

avatar
STaff
.....as si ne perrall, apo filma qe cdo serial ka nje happy end, jeta eshte nje bombe me ore, qe cdo sek te shpie drejt nje te panjohure, nje vrapim kunder kohes dhe veprimeve qe na rrethojne, ku cdo sek qe kalon nuk kthehet me, dhe treni ecen nga nje vagon ne tjetrin per te takuar gjithmon pasagjer te rinje, dhe me ta veshtiresi te reja..............

7 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 12:13 pm

Kleaa

avatar
HENE EDHE DIELL

8 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 12:14 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Shtylle e shtrembur Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

9 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 12:14 pm

Kleaa

avatar
rreze dielli Very Happy

10 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 12:15 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
dashuri e perzier


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

11 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 12:18 pm

Kleaa

avatar
qiell i hapur Very Happy

12 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 12:22 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
dashuri e sinqert


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

13 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 1:58 pm

Kleaa

avatar
DASHURI PA FUND

14 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 2:46 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
dashuri e perkryer


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

15 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 7:53 pm

bimba

avatar
STaff
auto futja vrapit

16 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 19, 2009 9:53 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
rruga e drejt


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

17 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sat Jun 20, 2009 4:59 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
do kishte shkronja pa fund ihihihih

18 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Mon Jun 22, 2009 7:32 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
duke isha edeh tani duke shkruar per te


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

19 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 26, 2009 1:32 pm

kinge-vogel


titulli do te ishte '' dashuri e perkryes por thjeshte enderrimtare''Razz

20 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jun 26, 2009 1:32 pm

kinge-vogel


perkryer**

21 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sat Jun 27, 2009 5:23 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
dashuri Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

22 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sat Jul 04, 2009 10:31 am

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
do ta lexoja shume

23 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sat Jul 04, 2009 10:45 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
do te beja 2 Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

24 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sat Jul 04, 2009 4:38 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
do te isha vet dashuria Razz

25 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sun Jul 05, 2009 6:03 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
me qafsh mu vetem vete dashuria te mos ishe Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi