Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » nese dashuria jote do te ishte nje liber_____

nese dashuria jote do te ishte nje liber_____

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

26 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sun Jul 05, 2009 8:05 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
pshe:(

27 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Mon Jul 06, 2009 7:20 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
do beja gjithcka per te


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

28 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Mon Jul 06, 2009 8:29 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
do ta digja fare Sad

29 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Wed Jul 08, 2009 9:18 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
do e lexoja shume


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

30 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Thu Jul 16, 2009 8:45 am

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator

shum bukur nuk do ta lexoja hiq qe te merrja pasion nga libri

31 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Thu Jul 16, 2009 11:17 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mundim i perhershem


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

32 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Thu Jul 16, 2009 3:52 pm

Kleaa

avatar
PLAKAT  QE  MEREN ME MUA  HAHAHAHA

33 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Thu Jul 16, 2009 4:21 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
dashuria vete


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

34 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Thu Jul 16, 2009 5:10 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
nqse do ishte nje liber do e shkruaja dhe rishkruaja vete derisa perfundime te jete perfekt

35 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Thu Jul 16, 2009 5:13 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
do e grisja Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

36 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Thu Jul 16, 2009 5:17 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
ua pse kaq mizor more

37 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Thu Jul 16, 2009 6:29 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
hahahahahaha Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

38 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jul 17, 2009 11:28 am

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
nuk do e lexoaj fare

39 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jul 17, 2009 11:45 am

zemra

avatar
Admin
Admin
do ta digja

40 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jul 17, 2009 7:36 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
do bleja shume kopje


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

41 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sat Jul 18, 2009 8:30 am

zemra

avatar
Admin
Admin
do ta shisja

42 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sat Jul 18, 2009 9:36 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
do e bleja Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

43 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sun Jul 19, 2009 7:55 am

zemra

avatar
Admin
Admin
do ta grisja sdo lija asnje faqe nga libri Sad

44 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sun Jul 19, 2009 9:45 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
une do e ngjisja perseri


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

45 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Mon Jul 20, 2009 2:37 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
plap do e grisja fare fare

46 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jul 24, 2009 6:10 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
do e lexoja

47 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jul 24, 2009 8:36 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
do e lexoja dhe do i beja shume kopje Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

48 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Fri Jul 24, 2009 9:55 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
a mund ta blej nje kopje une

49 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Sun Jul 26, 2009 7:37 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
sigurisht


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

50 Re: nese dashuria jote do te ishte nje liber_____ prej Tue Jul 28, 2009 2:23 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
po un po un :p un ate liber do ta beja te ''pavdekshem'' nese do me lejohej nje gje e till

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi