Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » te dua sepse

te dua sepse

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 te dua sepse prej Tue Mar 17, 2009 2:35 am

bimba

avatar
STaff
te dua sepse ti i jep kuptim jetes sime..

2 Re: te dua sepse prej Wed Mar 25, 2009 4:06 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Te dua sepse je motivi i jetes time Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

3 Re: te dua sepse prej Fri Mar 27, 2009 11:21 am

estilen

avatar
Vip
Vip
Te dua se me ben grosh per dreke.

4 Re: te dua sepse prej Mon Mar 30, 2009 7:16 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
te dua se pi shume vajgur Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

5 Re: te dua sepse prej Mon Mar 30, 2009 7:48 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
te dua sepse e ndiej............

6 Re: te dua sepse prej Tue Mar 31, 2009 10:18 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
U kputa nashi nga kjo qe the zemra Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

7 Re: te dua sepse prej Tue Mar 31, 2009 11:42 am

RoMaNiSTI


te dua sepse je thjesht ti Smile

8 Re: te dua sepse prej Tue Mar 31, 2009 1:47 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Te dua se i ngjan 'plakes shtrige'

9 Re: te dua sepse prej Wed Apr 01, 2009 8:59 am

blerta_uk

avatar
te dua sepse te dua Very Happy

10 Re: te dua sepse prej Wed Apr 01, 2009 9:02 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Vertete me Do Very Happy Se Besoj Ti Genjen Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

11 Re: te dua sepse prej Wed Apr 01, 2009 9:03 am

blerta_uk

avatar
ehe shume Razz:P:P

12 Re: te dua sepse prej Wed Apr 01, 2009 9:05 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
uau


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

13 Re: te dua sepse prej Wed Apr 01, 2009 9:08 am

blerta_uk

avatar
Very Happy:D:D

14 Re: te dua sepse prej Wed Apr 01, 2009 9:09 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

15 Re: te dua sepse prej Wed Apr 01, 2009 3:10 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
zemer zemer zemer flag flag flag auto auto auto

16 Re: te dua sepse prej Wed Apr 01, 2009 5:36 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Urra besoj se te gjithe ne shqiperi duan ti kalojn pushimet


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

17 te dua sepse prej Thu Apr 02, 2009 9:26 am

Gesi


TE DUA SEPSE KAM MARE PUSHIMET DHE NUK KAM ME KE TE KALOJ KOHEN lol! lol! lol!

18 Re: te dua sepse prej Thu Apr 02, 2009 11:24 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
te dua sepse e ndjej qe te dua Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

19 Re: te dua sepse prej Thu Apr 02, 2009 11:28 am

blerta_uk

avatar
Te dua sepse ti je per mua Very Happy

20 Re: te dua sepse prej Thu Apr 02, 2009 11:41 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
a je e sigurt mi Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

21 Re: te dua sepse prej Thu Apr 02, 2009 11:43 am

blerta_uk

avatar
yesssssss

22 Re: te dua sepse prej Thu Apr 02, 2009 11:46 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
edhe une pra shume


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

23 Re: te dua sepse prej Thu Apr 02, 2009 5:00 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Sepse behesh si 'qengj' para meje dhe si 'ulkonje' kur largohesh nga une

24 Re: te dua sepse prej Fri Apr 03, 2009 12:19 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
besoj se me do dhe ti Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

25 Re: te dua sepse prej Fri Apr 03, 2009 8:00 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Mjeshter ne se ma shtron mua kete pyetja,ateher ja pergjigja
..dua kedo se.... jam rritur me siklet e mjerim,me perbuzje e percmim,por i forte si kocke shpatari,si i ka hije nje shqiptari.
Te adhurosh eshte dhunti,te DUASH eshte nje mrekulli,.....dhe une i dua njerzit.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi