Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » ne keto momente......

ne keto momente......

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ne keto momente...... prej Tue Mar 17, 2009 2:36 am

bimba

avatar
STaff
me ke do te doje te ishe ne keto momente?

2 Re: ne keto momente...... prej Wed Mar 25, 2009 4:06 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Me zemren time qe me mungon shume


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

3 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 9:07 am

blerta_uk

avatar
do behem gati te dal

4 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 9:12 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Rri se o heret mi yllo


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

5 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 10:43 am

RoMaNiSTI


Po pi kafe per qef tim zemer

6 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 2:02 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ta zont fytin Une Po Haj Biskota Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

7 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 3:44 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
te befshin mire biskotat ty lart,


ha mish e pi raki .......................pamvarsisht se alkolin se njoh fare
se nuk me trazon njeri
dhe ne qejfin tim kur te jem
mjeshtrin afer du'ta kem (Albanianin)

8 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 5:31 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mundesite jane vllai Gjithcka bohet nese don Very Happy Do Kemi Rastin do zoti nuk ikim me larg italise


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

9 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 6:54 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Kudo qe te shkosh mjeshter,brenda kesaj bote te vogel do te jesh.
Zemra e mire,mencuria dhe durimi,faktore qe nxisin njeriun ne perparimin e tij.

10 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 8:19 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
sakte dhe bukur faleminderit


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

11 Re: ne keto momente...... prej Wed Apr 01, 2009 8:49 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
po vazhdoj te kontribuoje per forumin me shkrimet e mia modeste

12 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 02, 2009 11:26 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ju pergezoj per kete gje faleminderit


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

13 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 02, 2009 11:27 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ne kete momente jam duke shkruan ne forum shpresoj qe edhe ju te jeni duke bere te njejten gje


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

14 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 02, 2009 11:29 am

blerta_uk

avatar
jam tu pi i redbull edhe tu shty kohen ktu zemer

15 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 02, 2009 11:40 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mos pi shume se do dehesh Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

16 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 02, 2009 11:41 am

blerta_uk

avatar
jo skam me Smile

17 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 02, 2009 11:49 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
ou


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

18 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 02, 2009 12:47 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
.Ne kete momente........
.
E kam shume deshire
Qe n'forum te shkruaj
Asnjeher se ndjej lodhjen
Me duket sikur 'luaj'

Ket mikun tim te mire
Qe e ka emrin Albanian
Me kte forum t'arrire
Do e ngrejme gjer ne hane.

19 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 02, 2009 9:56 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Drejte ke estilen
Cun si une zor se gjen
Shkoj e vij vetem me tren
Kur luj futboll jom kapiten Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

20 Re: ne keto momente...... prej Fri Apr 03, 2009 8:07 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
kapiten te paste forumi
se dhe une te ndjek nga pas
cuna goca te nje 'brumi'
shkruajne,chatojne gjithe gaz

21 Re: ne keto momente...... prej Sun Apr 05, 2009 1:18 am

Ajlina

avatar
Mmmm eshte ora 3:14 e mengjesit dhe ska shume qe u rregjistrova ndaj po i hedh nje sy temave dhe po jap ndonje pergjigje aty-ketu.Por te them te verteten ne keto momente do te me pelqente shume nje kafe me qumesht dhe nje bisede me ndonje mik...Po ca ti besh eshte ora 3 seshte njeri ne qejf per muhabet jane duke pare endrra njerezia hahaha.Gjume te embel...

22 Re: ne keto momente...... prej Sun Apr 05, 2009 8:53 am

estilen

avatar
Vip
Vip
doja ti thoja Ajlines mirseerdhe ne forumin me te bukur dhe me te qete,ku mund te shprehesh te gjitha idete e bagazhin tend pa menduar se mund ti censurojne ose ti paragjykojne.

23 Re: ne keto momente...... prej Thu Apr 09, 2009 9:30 pm

bimba

avatar
STaff
ne keto momente ndihem kaq shume e lodhur, dhe mbi te gjitha nuk me ze gjumi, kam tere diten ne pc nga puna dhe prape syte nuk po me tradhetojne, qe ta mbyll pc, nervat i kam shume te acaruar per cdo gje qe po ne ndodhe tani, uufaaaa cfare mund te them tjeterper kete dreq moment?

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi