Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Planeti im » Ku do tju pelqente ti kalonit pushimet verore ne shqiperi ?

Ku do tju pelqente ti kalonit pushimet verore ne shqiperi ?

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Network

avatar
Web Master
Web Master
pushim dmth te ulesh ne b.... Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Kleaa

avatar
ketu ku jam ne itali izola delba

Network

avatar
Web Master
Web Master
une ne bibione Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi