Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » Cfar po ndodh me rinine shqiptare

Cfar po ndodh me rinine shqiptare

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cfar po ndodh me rinine shqiptare prej Sat May 19, 2007 9:53 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Me te vertete eshte per te ardhur keq per rinine hqiptare.........vazhdojeni me teje kete teme eshte me te vertete per tu komentuar.

2 Re: Cfar po ndodh me rinine shqiptare prej Tue Jan 29, 2008 4:10 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Rinia shqiptare ėshtė riniamė e shėndoshė nė botė,por mė e varfėra nė botė.Tė vjetrit kanė thėnė:Skamja ėshtė portė hekuri,ajo tė detyron tė pėrulesh,nėpėrkėmbesh,tė thyash ligjin,tė futesh nė tregėti droge,prostitucion,tė bredhish perendimit.......Megjithatė,kjo ndodhė edhe me rininė e shteteve tė zhvilluara,gjėrat tė cilat i bėjnė jo nga skamja,por nga luxi dhe mendjemadhesia!Unė prap them rinia jonė ėshtė rini e shpresės.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi