Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Thashetheme » Per Ministrin e ri e kultures rinise e sporteve thashethemi me i ri...

Per Ministrin e ri e kultures rinise e sporteve thashethemi me i ri...

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

estilen

avatar
Vip
Vip
Thone gojet e liga se dhe ministri i ri nuk qenka seksualisht me i dobet se i pari,thone se une nuk kam pare gje,por shpresoj qe te jete vertete thashethem,se vaj halli pastaj....

Network

avatar
Web Master
Web Master
Asgje sdihet akoma kshu qe gjojna qe ndodhin Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Ajlina

avatar
Ishalla se peson dhe ky si tjetri se vaj medet mbertheckat e asaj cupe te mjere hahahaha

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi