Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Prezantohuni&Foto » Prezantime dhe pershendetje ?

Prezantime dhe pershendetje ?

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 4]

1 Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat May 19, 2007 12:39 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master

Ketu mund tu prezantoni dhe te tregoni dicka per veten tuaj?

2 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Jul 04, 2007 4:14 pm

blerta

avatar
nga blerta

3 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Jul 11, 2007 7:18 pm

shaban


operator/e
operator/e
jam shabani nga kosova ,,ju pershendes te gjitheve

4 Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Jul 12, 2007 2:19 pm

Stine


Moderator
Moderator
mir se erdhe ne mesin tone shaban shpresoj tia kalojme mire bashke

5 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon Oct 08, 2007 1:22 pm

Besi


operator/e
operator/e
pershenedetje te gjitheve dhe mire se ju gjeta se keni humbur fare

6 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Oct 09, 2007 9:51 pm

Inn0ceNce

avatar
pershendetje te gjithve ju uroj per forumin eshte 1-sh (solenes do i shkul pak veshin qe sme kish treguar po nejse se ka koh per kete ) sa per prezantimin jam innocence disa me njohin si virtualizmi ups-i ose 3xl edhe edhe nje kisss per gocat qe tja nis me kom te mar me ato ta kena mir se masnej na mer lumi Very Happy

7 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Nov 07, 2007 6:07 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Prezantohuni Very Happy

8 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Feb 14, 2008 5:22 pm

ENDRY

avatar
Zot Administrator behu ndonje here i gjalle se ke humbur fare Smile te kemi harruar fytyren

9 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Mar 15, 2008 3:59 pm

Blerta2010

avatar
STaff
nje pershendetje per Albanian Very Happy se ka koh qe ste kam pa yllo

10 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Mar 25, 2008 1:06 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Edhe une te xsh ylli Very Happy me te vertete kam .kohe qe sjam fut por kam pas shume pune .Kalofsh mire ylli

11 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Mar 28, 2008 11:07 am

Angelo


Admin
Admin
Te Gjitheve Nga Une Erjoni Ose Angelo Ose KoMiSaR_kAtAnI Ne Chat Un Jam Nga Peqini Dhe Jam Shum krenar Quhem Erjon Jam 15 Vjec Shpresoj Tia Kalojm Mire Bashke Very Happy Bye all !!!

12 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Mar 29, 2008 9:13 am

Blerta2010

avatar
STaff
Angelo mir se ke ardh zemra dhe nje 100 vite te tjera se qenke beb Very Happy dhe ja kalosh sa me bukur ktu..


_________________

13 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Mar 29, 2008 8:53 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Shkodrane spo te shoh asnjehere ne linje

14 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon Mar 31, 2008 12:37 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master


Mirseerdhe Biondina ne forumin toneEdituar pėr herė tė fundit nga Albanian nė Thu Aug 14, 2008 12:45 pm, edituar 1 herė gjithsej

15 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Apr 01, 2008 3:22 pm

Blerta2010

avatar
STaff
nje pershendetje per mu Very Happy


_________________

16 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Apr 03, 2008 11:36 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh Blerta Very Happy auto

17 pershendetje prej Tue Apr 08, 2008 12:44 pm

amy


urime x forumin.jeni me te vertet bravo.vazhdoni cosi.ja kalofshi sa me bukur...ciao amy Surprised

18 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Apr 08, 2008 12:48 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe midis nesh Amy ,shpresoj qe tju pelqeje forumi yne,te mirpresim ne tema te tjera .

19 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Apr 08, 2008 3:10 pm

Blerta2010

avatar
STaff
amy welcome dhe kalofsh sa me bukur

nje pyetje ca je ti cun a goce? Shocked


_________________

20 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Aug 13, 2008 3:56 pm

blero


pershendetje te gjitheve urime per forumin dhe flm albanian per ftesen Smile kalofshi sa me mire

21 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Aug 14, 2008 12:42 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe blero

22 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Aug 14, 2008 12:51 pm

biondina


kis kis kis Hi ,une jam Biondina,17 vj,nga Vlora:lol: kis

i just hope to enyoy this forum with u...

ah...like all of u ... IM PROUD TO BE AN ALBANIAN

AND A "VLONJATE" TOO

autoautoauto auto auto auto auto IKA TANI PUC PUC

lol! lol! lol!

23 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Aug 14, 2008 12:54 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Wellcome Vlonjate ne forumin tim

24 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Aug 19, 2008 9:48 am

GERi_G

avatar
pershendetje mire se ju gjej une jam GERI disa me njofin e disa jo po megjithate do njifemi

25 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon Nov 10, 2008 8:04 pm

Albanian_boy

avatar
Hi Mir se erdha edhe une ,Jam joni Nga It ,Ju xsh te gjitve ne vecant gocat dhe webmasterin e forumit Albanian

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi