Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Prezantohuni&Foto » Prezantime dhe pershendetje ?

Prezantime dhe pershendetje ?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 4]

26 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Nov 21, 2008 6:48 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
prsh nga zemra.shum kendshem ketu.

27 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Nov 22, 2008 1:37 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe Zemra Uroj Qe Tia Kaloni Sa Me Mire Ktu Ne Forumin Tone

28 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Nov 22, 2008 4:57 pm

Dano

avatar
Admin
Admin
zemra shkruajti:prsh nga zemra.shum kendshem ketu.
Mire se erdhe ene kalofsh bukur Very Happy

29 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Nov 22, 2008 8:58 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
flm shum nga na juaj.

30 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Nov 25, 2008 5:23 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Ju Lutem
Jeni e mirkpritur gjithmone

31 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Nov 28, 2008 2:50 am

Sherxhij@

avatar
flagEdituar pėr herė tė fundit nga Sherxhij@ nė Mon Feb 09, 2009 10:12 pm, edituar 1 herė gjithsej

32 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Nov 28, 2008 12:06 pm

vajzavockel


prsh jam vajzavockel......kaloni bukur ciao

33 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Nov 28, 2008 1:16 pm

Dano

avatar
Admin
Admin
Mir se keni ardh por jo me sherr amon Smile

34 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Nov 28, 2008 5:25 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe sherrxhije Stafi Ju Uron Caste Te Kendshme


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

35 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Dec 16, 2008 4:06 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
ejani,jemi pritesa ne,do te kaloni bukur ketu.

36 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon Dec 29, 2008 1:06 pm

SEGENITO


RESPEKTE NGA INDRITI.eshte dita par qe hyna respekte per klodin

37 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Jan 10, 2009 8:18 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Rrofsh lale t"fala mi bo te gjith Peqinsve


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

38 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Jan 23, 2009 5:25 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
persh

39 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Feb 04, 2009 11:24 am

RoMaNiSTI


[b][i][u] pershendetje nga RoMaNiSTi

40 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Feb 04, 2009 11:26 am

blerta_uk

avatar
booooooo kum doli ky mua Razz

41 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Feb 04, 2009 12:22 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhet romanist e blerta uk Shpresoj te ndjeheni si ne shtepine tuaj ktu
flm per pjesmarrjen


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

42 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Feb 05, 2009 1:08 pm

blerta_uk

avatar
mir se erdha prap Very Happy

43 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Feb 12, 2009 12:30 am

merak

avatar
Mirsejugjeta!

jam Meraku, se nėna mė ka pėr merak edhe naj gocė mundet me mė pasė pėr merak...nuk i dihet, a mė pėlqen kush se pėr merak mo. Shpresoj tė kalojmė sa mė bukur, e ishalla ka persona tė mirė kėtu, se vallahu boll shumė forume ka, poedhe boll shumė tė pamarrun vesh.

hair e boftė Zoti!

Meraku

44 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Feb 12, 2009 12:34 am

merak

avatar
Sherxhij@ shkruajti:flag


perzet bismilahi qeto po e pėrshendeti, se tek osht diēka si vyen po doket, ia ndova syrin edhe ju tjerėve poashtu me radhė ju pershendes @ ktu

45 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Feb 12, 2009 1:10 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe Merak Uroj qe te pelqeje forumi


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

46 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon Feb 16, 2009 10:53 am

Sinqeriteti


Une Jam Mirlindi shpresoj se do do kaloj mir me juve

47 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon Feb 16, 2009 9:50 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mire Se Erdhe Mirlind Te Urojm Qendrim Te Kendshem Ne Forumin Tone


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

48 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Apr 14, 2009 5:11 pm

endymion


Hi all un jam endymion pershendetje te gjithve shpresoj tja kalojė bukur ketu me ju.

49 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Apr 14, 2009 8:17 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe endymion Uroj qe tia kalosh mire ktu


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

50 Mir se erdhe Mila prej Mon Jul 13, 2009 10:16 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe mila shpresoj qe forumi qe do shfletoni tju pelqej


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi