Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Prezantohuni&Foto » Prezantime dhe pershendetje ?

Prezantime dhe pershendetje ?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 4]

51 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Jul 16, 2009 8:44 am

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator

mir se erdhe mila


 


po ehe mua do em hapni ni tem mir se erdhe olsaaa

52 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Jul 16, 2009 11:17 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
ehe edhe per ty do hapim Mir se ke ardh


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

53 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Jul 16, 2009 5:03 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
mire se ju gjeta flm shum per mikpritjen shum te sjellshem
siti m e te vertet eshte i bukur hallall adminat

54 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Jul 16, 2009 5:14 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se ke ardhur kenaqesia eshte e jona


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

55 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Jul 17, 2009 11:28 am

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
mir se ke ardh

56 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Jul 17, 2009 11:44 am

zemra

avatar
Admin
Admin
mire se erdhe Smile

57 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Jul 17, 2009 7:39 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Besoj se mila do kaloj mire midis nesh


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

58 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Jul 18, 2009 8:27 am

zemra

avatar
Admin
Admin
normale

59 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Jul 18, 2009 9:37 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
jo thuj po deshe Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

60 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Jul 18, 2009 10:44 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
e thash Razz

61 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Jul 19, 2009 9:46 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
ok shume mire


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

62 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Jul 19, 2009 10:43 am

zemra

avatar
Admin
Admin
Razz

63 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Jul 24, 2009 6:13 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
po sigurishte qe kam kam kaluar mire dhe besoj se do e kaloj shum mire

64 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Jul 24, 2009 8:35 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Very Happy shume mire mila je e mirkpritur


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

65 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Jul 24, 2009 10:01 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
e di e di s ema ke then

66 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Jul 26, 2009 7:35 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
ok yllo Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

67 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Jul 28, 2009 2:26 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
mir bet qe ja keni then njerit tj Razz:P:PP:P:P shaka eeeeeeeee

68 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Jul 28, 2009 8:29 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mila duket qe eshte e respektushme


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

69 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Jul 30, 2009 10:42 am

Mila

avatar
Special User
Special User
gjithashtu mendoj un per ju
dhe per te gjith
e di me ben pershtypje dicka jeni me te vertet shum te rregullt me pelqen kjo gje

70 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Jul 30, 2009 8:51 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mundohemi te jemi sa me te rregullt


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

71 Pershendetje prej Tue Sep 15, 2009 7:16 pm

zemrushja


Jam zemrushja jetoj ne kosove..kete forum e pash rastesisht kur isha duke e kerku nje mik timin qe me ka humb kontakti me te dhe ai eshte Albania po si duket sdo te me pergjegjet shpresoj te ja kalojm mire flag

72 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Tue Sep 15, 2009 10:00 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mire se erdhe Zemrushja Ju Urojm Qendrim Te Kendshem


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

73 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Sep 16, 2009 7:23 am

zemra

avatar
Admin
Admin
mir se erdhe zemerushja.

74 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Wed Sep 16, 2009 8:04 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Tema Pershendetje A Kam Bashkuar me temen perkatese Prezantime Dhe Pershendetje
besoj se nuk merziteni


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

75 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Sep 26, 2009 11:26 pm

trandafilja_bardhe

avatar
Special User
Special User
flag pershendetje shqiperia,edhe ju uroj t'ja keni kaluar sa me mire ne shoqerin ealbanian ... albanian urime lal,puc

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi