Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona Administrative » Prezantohuni&Foto » Prezantime dhe pershendetje ?

Prezantime dhe pershendetje ?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 4]

76 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Sep 26, 2009 11:32 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Xsh trendafilja_bardhe Mir se erdhe ne shoqerine tone shpresoj te kalosh mire ktu


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

77 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Sep 27, 2009 2:24 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
mir se erdhe trendafilja_bardhe kalofsh bukur ketu SmileSmile

78 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Sep 27, 2009 7:36 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
mir se ka ardh goca Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

79 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon Sep 28, 2009 7:09 am

Mila

avatar
Special User
Special User
mire se erdhe ne forumin peqini trendafililja_bardhe

80 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Thu Oct 08, 2009 8:44 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
mir se ka ardh kjo goca Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

81 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Oct 25, 2009 2:01 pm

candy

avatar
Special User
Special User
Pershendetje...Jam candy nga Burreli...15vj. Uroj te njihemi se bashku...Respkte

82 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Oct 25, 2009 2:30 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mire se erdhe candy Shpresoj te kalosh bukur ne shoqerine tone


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

83 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Oct 30, 2009 11:24 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator

....Olsaaa...


...Nga Prishtina...


 


...Pershendes te gjith...

84 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Oct 31, 2009 1:56 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh olsaaa Mire se erdhe


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

85 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Oct 31, 2009 2:11 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator

...mir se ju gjeta Albanian...

86 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat Oct 31, 2009 2:40 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Besoj se do kalosh mire ktej nga ne Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

87 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Nov 01, 2009 1:43 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
...Shpresoj edhe ju do kaloni bukur me mua...

88 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Nov 01, 2009 10:41 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Natyrisht


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

89 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sun Nov 01, 2009 11:34 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
....Pershendes te gjith forumista....

90 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon Nov 02, 2009 3:49 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
xsh all kush o ne linje Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

91 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Mon May 10, 2010 2:14 pm

paul_elstak


pershendetje te gjthe un jam Paul elstak shumica me njihni besoj nejse uroj te kenaqemi disi ne forum ju uroj fat dhe lumturi ne jete Very Happy:D:D:D

92 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Sat May 15, 2010 5:23 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mire se erdhe lale


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

93 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Sep 13, 2013 7:09 pm

Wizard

avatar
Admin
Admin
Pershendetje Te gjitheve... Respekte... Besi

94 Re: Prezantime dhe pershendetje ? prej Fri Sep 13, 2013 7:17 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Mir se erdhe mes nesh Besi Stafi ju uron qendrim te kendshem Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi