Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » Cfar Urreni Me Teper Ne Jete

Cfar Urreni Me Teper Ne Jete

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 2]

26 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Thu Oct 15, 2009 2:31 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
tradhetin

27 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Wed Oct 21, 2009 7:56 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
ata qe kane 'instaluar'ne shpirtin e tyre URREJTJEN.

28 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Thu Oct 22, 2009 2:23 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
ata qe te cilet mundohen me deviju dicka qe eshte e vertete


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

29 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Thu Oct 22, 2009 9:50 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
ata qe sdin te falin

30 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Sat Oct 24, 2009 9:22 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
gazetaret Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

31 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Fri Oct 30, 2009 5:21 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
vetmin

32 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Fri Oct 30, 2009 11:08 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
....Tradhtin...

33 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Sat Oct 31, 2009 3:15 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
bixhozin


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

34 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Sun Nov 01, 2009 1:27 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
...Genjeshtrat...

35 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Sun Nov 01, 2009 10:45 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Llafazanet


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

36 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Sun Nov 01, 2009 11:13 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator

....Alkoholin...

37 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Mon Nov 02, 2009 3:54 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
...Drogen....


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

38 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Wed Nov 04, 2009 1:32 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
alkolin SadSad ehhh

39 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Wed Nov 04, 2009 2:35 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
edhe une e urrej alkolin se pi se kam qejf hic


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

40 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Wed Nov 04, 2009 11:51 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
...Thashethemat...

41 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Fri Nov 06, 2009 11:54 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
hajdutet


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

42 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Sun Nov 08, 2009 8:16 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
poshtersit

43 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Tue Nov 10, 2009 10:05 pm

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator
......Njeriun me dy fetyra.....

44 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Sun Nov 15, 2009 5:59 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
ate qe merret me llafe dhe nuk shikon veten e tij


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

45 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Sun Dec 20, 2009 4:00 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
dhe un

46 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Fri Dec 25, 2009 3:07 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
akulloren Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

47 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Thu Dec 31, 2009 1:15 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
friken

48 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Mon Jan 18, 2010 2:40 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
gazetat Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

49 Re: Cfar Urreni Me Teper Ne Jete prej Tue Feb 02, 2010 4:47 pm

zemra

avatar
Admin
Admin
neglizhencen...

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi