Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » a eshte e drjete vetvrasja per dashuri

a eshte e drjete vetvrasja per dashuri

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sat May 19, 2007 4:17 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une mendoje se nuk eshte e drejete se nese nje femer me le dhe me lendone zemren nuk ja vlen ti jape funde jetes sime per te. po ta marim nga ana e prinderve qe nuk deshirojen qe une te jme me ate persone ka shume zgjidhje ne keto shume nuk eshte fare ne liste vetvrasja

2 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Mon May 21, 2007 9:51 pm

dj_tironci


operator/e
operator/e
Te vrasesh veten mendoj se eshte budalliku me i madh qe ekziston.Njeriu e ka forcen e duhur per te kaluar cdo moment kritik te jetes se tij.Te vrasesh veten tregon vetem bobsi!

3 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sat May 26, 2007 9:52 pm

Klodi1986


Admin
Admin
aspak kjo nuk eshte llogjike e nuk eshte e hijshle ti japesh fund jetes per nje lidhje qe nuk fuksionon provo te dyten ndoshta

4 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sat May 26, 2007 9:53 pm

Klodi1986


Admin
Admin
Mos me pyet si jetoi
kur dit e nat ne ty mendoi
kur e din se jam e vetmuar
kur e din qe jam e lenduar.
mos me pyet pse kam lot ne sy
kur e din qe jan per ty.

5 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sat May 26, 2007 9:54 pm

Klodi1986


Admin
Admin
Ne takimin e pare digjem si zjarr
Ne takimin e dyte te dua si syte
Ne takimin e trete te dua per jete
Ne takimin e katert nje puthje me hater.
e kuptove pra llogjike vazhdo te jetosh e gezoju kesaj jete jetojm vec nje here

6 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sat May 26, 2007 9:54 pm

Klodi1986


Admin
Admin
Nuk ka lule pa arome
Nuk ka njeri qe s'dashuron
Nuk ka suprize pa lumturi
Nuk ka jete pa dashuri.
__________________
-= Dikur luaja me ndjenjat e saj... =-

7 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Thu May 31, 2007 1:20 pm

Besi


operator/e
operator/e
ore ca thoni ju se mos vrisni veten per dashurine se lat nam sa here do lini dhe sa here do tju lene se dashuria eshte si puna e autobuzeve kalon njeri dhe ste merr do vi nje tjeter dhe do tju marre jeni njesha

8 a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Wed Jul 04, 2007 8:36 am

Stine


Moderator
Moderator
jo une mendoj se jo njeriu dhe mund ta kaloje nje moment kur e dashura e do shume e le ia mbeshtes mendimin besit

9 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Tue Nov 06, 2007 6:18 pm

Denisa

avatar
As nuk me bie ndermend per dashuri dhe as nuk kam ndermend te vras veten?

10 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sat Jan 19, 2008 3:25 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Njeriu duhet tė synoj dashurinė pėr jetė,sepse jeta pa te ėshtė epakuptimtė,kursesi tė vdes pėr dashuri!Vrasja pėr dashurinė ėshtė sėmundje:Kur agresiviteti mbretėron mbi epshin e dashurisė,njeriu mund tė kaloj nė vetvrasje.

11 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sat Mar 15, 2008 8:17 am

Dano

avatar
Admin
Admin
Per mu kush vret veten per dashurine osht cicofren Very Happy

12 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sun May 18, 2008 6:55 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Tė vrasish vetėn pėr njė tė dashur e cila do tė braktis dhe ju tė shuani jetėn kurse ajo tė argėtohet me njė tjetėr,kjo ėshtė pėrtej ēmendurie.

13 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Thu May 22, 2008 12:49 am

artani

avatar
nuk eshte hiē e drejt por eshte ēmenduri

14 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Wed May 28, 2008 7:27 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
vetvrasja nuk eshte e arsyeshme per asgje!

15 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Thu Aug 14, 2008 1:11 pm

blero


sme duket e arsyshme te vrasesh veten per dashurine mire e tha besi dashuria eshte si puna gripit kush ka imunitet dhe fizik te forte i reziston kush nuk ka e peson keshtu qe sja vlen te vrasesh veten

16 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Thu Sep 04, 2008 10:04 am

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
vetvrasja eshte logjike vetem nese synon te mos biesh ne doren e armikut,qdo vetvrasje per qkado tjeter eshte e pa justifikueshme-jo normale.

17 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Thu Oct 30, 2008 7:52 pm

Dano

avatar
Admin
Admin
Vet vrasja ska justifikim osht padrejtesi e madhe

18 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Fri Oct 31, 2008 3:49 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
vetvrasja nuk ėshtė e drejtė pėr asgjė

19 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sun Feb 22, 2009 12:16 am

bimba

avatar
STaff
qyqaa larg qoft njeher, eshte nje shpreje, quando una porta si chiude, si apre une portone, keshtu qe mos e lodhni fare mendjen, ka plot me kg sot, ēudia me e madhe 3 dite zgjat Very Happy

20 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sun Feb 22, 2009 10:12 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
vallain as une se vras veten per gjojna te kota zemer gjoja Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

21 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sun Feb 22, 2009 10:32 am

zemra

avatar
Admin
Admin
un se bej, seshte e drejte

22 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Sun Feb 22, 2009 11:43 pm

bimba

avatar
STaff
hahahahahahaah kjo tema me kenaq mua, se po flasim te gjithe cazzate:D

23 Re: a eshte e drjete vetvrasja per dashuri prej Fri Mar 27, 2009 11:18 am

estilen

avatar
Vip
Vip
i
i
i
i
i.i.i.i.i.i cfare teme. Te gjite keta i kane nderruar te dashurat ose te dashurit dhe asnjeri se ka vrare vehten,se ndryshe s'do kishin lene gjurme ne kete forum...hahahahaha..........pyetje koti.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi